Sayfa 78/1006 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Vob 24

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Sen kimsin böyle keskin yazılar yazıyosun ya ,suç işlediğinin farkındamısın...
    beğenmiyorsan red listesine alırsın yazdıklarımı görmezsin. Ben böyle yazarım işine gelirse oku işine gelmezse okuma.

2. Vop ta onceden teknik grafik vs seyler yazilir çizilirdi ne olmus bu bloga

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Eğitim sistemine akılla bilimle yaklaşacaklarına rövanşist duygularla yaklaştılar. 28 Şubatçılar İmam Hatipleri yok edeceğiz diye nasıl meslek liselerini mahvettiyse, bunlar da dindar nesil yetiştireceğiz diye ortada adam akıllı okul bırakmadı.

4. Teknik grafikler hep çöp oluyo.atacak yer bulamıyon geri dönüşümü de zor. Yazı - tura sallamasyon devam. arada bi güzel yorumlar da yapılmıyor değil
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

5. 127900'ü kırınca pis kıracak sanırım.

ne tuhaf bi gün
    endexin 3 baba kağıdı satışta ama endeks yukarı
    thy,halk,garan...

7.  Alıntı Originally Posted by guvence Yazıyı Oku
    Benimde islama yönelik sözüm yok ,safsata dan kastım cahil ,cühela,kendini yetiştirmemiş kendince hacı ,hoca geçinip fetva verenlere.
    İşte o kişilere itibar etmemek lazım. Onu anlatmaya çalıştım. Rehber belli yol belli.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Bu ABD ye enflasyon mümkün değil gelmez. FED in de faiz arttıracağını düşünmüyorum. Gerçi deniz 43 forumdaş Çekirdek PCE nin enflasyon ile korelasyonunu vermişti. Enflasyondan sonra çok hızlı arttığını söylemişti AMA enflasyon gelemeyince çekirdek PCE ne yapsın.

FED Haybeden maval okuyor faiz arttıracağım diye..

Trump da istemez faiz artışını diğer üyeler de istemeyecektir. O kadar tartışmalı bir ortamda da faiz artmaz..
    http://www.marketwatch.com/story/all...hic-2017-09-22

Amerikan piyasaları Marketwatch'da çıkan yazıdan sonra 1 haftadır,varlık fiyatlarında oluşan balonu tartışıyor.Yazıda 2000'de dot-com balonu vardı,2007'de emlak balonu vardı,şimdi 2017'de her şey balon diyor.
    Bence Fed nihayet tehlikeyi gördü,artık enflasyonu ikinci plana attı ve Yellen söylemini değiştirdi,bu yüzden ay başında bilanço küçültmesine başlıyor,Aralık ayına kadar çok olumsuz veriler gelmez ise faiz arttırımlarını da planladıkları gibi yapacaklardır.Aksi takdirde varlık balonu patlayıp yeni bir ekonomik kriz çıkarsa bunun sorumluluğu sadece Fed üyelerine ait olur.

Sayfa 78/1006 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •