Sayfa 957/1006 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 7,649 - 7,656 arası.

Konu: Vob 24

1. Milletin ağzı torba değil, büzemezsin. Herkes konuşur, dedikodu da yapar.
    Sorun, böyle haberlerin ortalıkta dolaşıp piyasanı etkileyecek bir ortamın oluşmasında.
    Sende sorun, zayıf düşmüş ülken.
    Yok fetö kabahatli, yok chp kabahatli, yok dış güçler kabahatli...
    İktidarda hiç kabahat yok!

Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Yahu başgan bizde onu diyoz faiz 12.57 miydi bugun hani nerde o 8 civari faiz yahu bi sabah piyasa acıkken dang indir direk faaizi %3e �� piyasa yukari tavan ki yapar yoksa ne oluyo lan diyip dolarami saldirir
    % 3 e gerek yok %7 ye indirsinler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Her cuma veya pazartesi, dikkatli olunmalı artık.. 1 günde%15lik düşüş.. mesela

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hani bir laf vardır ya sokaktaki simitçi yada taksici artık borsayı konuşuyorsa diye sosyal medya artık her türlü spekülasyona hazır bir şekilde kullanılıyor anında duyuluyor buda insanları aşırı korkak yapıyor neden derseniz alın teri ile kazanılan para diye bir şey artık neredeyse kalmadı ve bu kötü para kazanma alışkanlığı ne makam dinliyor ne de vatan dinliyor. bu sebeple bu işi yapıyor isek artık her gün diken üstünde yaşamaya alışmamız ve sabah uyandığımızda karşılaştığımız durumlara hiç şaşırmamamız lazım. az kaldı yavaş yavaş hayatımdan çıkaracağım seni yoksa artık sigara gibi bağımlılık yapmış ve ölene kadar benimle dost olmuş bir durum söz konusu değil insanın hayatını bir gecede bitirecek kadar tehlikeli oldu ve ben bu tehlikeli sularda artık yüzmeyi düşünmüyorum pek yakında.

PakBaris Guest
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kafana göre takıl bana ne seni iknaya mı uğraşacağım
    salak salak sorduğun sorulra cevap mı vereyim
    abd konsolosluğunda çalışmıyorum gördüğümü yorumluyorum o kadar zekam var
    Salak sensin, seviyene çekme beni. Elinde kanıtın yok, az data, bol fikir. Hayatta başarılar. Benim yazdıklarıma cevap yazıyorsun, tamam iyi. Ben yalandır mı dedim, elbette demedim, bilmediğim birşeyi doğruymuş gibi satmaya kalkmam ben senin gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by PakBaris Yazıyı Oku
    Hocam dünyanın en çok hapiste gazetecisi olan bir ülkede, KHK'ler ile yönetilen bir ülkede, Atilla Taş'ın hapiste olduğu bir ülkede, bana yasa demeyin lütfen.
    Mecliste çoğunluk ellerinde, yasa yapabilirler.
    KHK çıkarabilirler.
    Yani ABD örneğini de verdik, eğer piyasalara ucu dokunuyorsa, ve manipulatif ise haber, gayet de dava açılır, demokrasiye falan zarar gelmez. Hukukçu değilim, ama aklıma gelen bu örneklerle ve yöntemlerle mümkün. Eğer amaçları ekonomiyi korumaksa, eğer vatandaşın emeğini/değerini birileri yalan haber ile çalıyorsa, olması gereken budur. Sizin argümanınız nedir, onu bir söyleseniz?
    Hukuki uygulama konusunda haklısınız. Yarın o kişi çıkıp bu haberler vatana ihanettir dese, ilgili haberle ilgili herkes 24 saat geçmeden göz altına alınabilir, hatta şahsi görüşüm alınır.
    Ben haberle ilgili fikrimi çok açık söyledim.
    "...şahsi görüşüm, kamuoyunu zarrab/halkbank davasıyla ilgili olası sonuçlara hazırlama amaçlı, özellikle yaptırılmış bir haber olduğu..."
    yalanlanmasının da "dostlar alışverişte görsün" hesabı, yapıldığı...
    haberinde, yalanlamanın da aynı kurgunun bir parçası olduğu.

6. Tum avrupada genel faiz rakamları %3 den 5 bilemedin 6 bizde ne alaka 12 kusur yahu cokmu faiz oralarda olsa adam yatirim yapmazmi ben parami bankada faaizde degilde piyasada para kazanmak icin dolastirrim ya isyeri acarim nasilsa faaiz dusuk ihracat yaparim ne yani ekonomi batarmi % 3 le 😂

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ciddi mi diyon
    linki versene
    https://twitter.com/KamarStyle/statu...08186650259456

8. Sayın forumdaşları bir önceki mesaj da herkesin şimdi tartıştığı haberin dün ABC gazetesinde Vaşington muhabiri tarafından verilen haberin linkini paylaştım. O haberden sonra bugün haber merkez medya da yeniden paylaşıldı diye bu kadar yaygara kopar Mı?
    Zahmet edip linki tıklayan daha dün neler olduğunu anlayabilir. Boş yere tartışmak.

Ha bu arada geçen trolü defteri düşününce daha üst düzey troller gönderilmesini zaten bekliyordum şahsen. Öncelikle hoşgeldin diyelim.. dahasına sonra bakarız. Kaç tanesinin banu unu eline verdik değil mi.. 😆

Sayfa 957/1006 İlkİlk ... 457857907947955956957958959967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •