Sayfa 958/1006 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Vob 24

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    AB de ve ABD de yıllarca düşük hatta eksi faiz uyguladılar enflasyon ne kadar yükseldi?(ters açıdan baktım)
    o onların piyasası için geeçrli mortga onları durgunluğa itit onlarda piyasayı paraya boğdular.helede abd para mı alzım amtbaayı çalıştır yeter
    sonuç ekonomi cnlandı işsizlik azaldı enflasyon artıyor dolayısıyla faizde artacak bizbuna direnebilirmiyiz
    taylor denen adamı atarlarsa adam 1 fizne ki 3,5 fazi olmalı diyen bir adam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. "Defteri dürülünce" ve "pabucunu eline verdik" diye okuyun makine kazası..

az takılayım
    sayende karahan ı da buldum ona takılayım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

PakBaris Guest
     Alıntı Originally Posted by kurmay Yazıyı Oku
    Hukuki uygulama konusunda haklısınız. Yarın o kişi çıkıp bu haberler vatana ihanettir dese, ilgili haberle ilgili herkes 24 saat geçmeden göz altına alınabilir, hatta şahsi görüşüm alınır.
    Ben haberle ilgili fikrimi çok açık söyledim.
    "...şahsi görüşüm, kamuoyunu zarrab/halkbank davasıyla ilgili olası sonuçlara hazırlama amaçlı, özellikle yaptırılmış bir haber olduğu..."
    yalanlanmasının da "dostlar alışverişte görsün" hesabı, yapıldığı...
    haberinde, yalanlamanın da aynı kurgunun bir parçası olduğu.
    Olabilir, ben yalan mı doğru mu bilmiyorum. Yalan haberse ve ülkenin milyarlarca TL'sine mal oluyorsa, bunun gereği davadır diyorum sadece. Yoksa sizin dediğiniz durum da doğru olabilir, bilemem. Politik yalanlardir, mümkündür, bilemem.

5. YTD

6. Dolarin şuan 30 kurus düşmesi parmakla olmaz😂 dizle bacakla kolla olur 😂😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Sayın forumdaşları bir önceki mesaj da herkesin şimdi tartıştığı haberin dün ABC gazetesinde Vaşington muhabiri tarafından verilen haberin linkini paylaştım. O haberden sonra bugün haber merkez medya da yeniden paylaşıldı diye bu kadar yaygara kopar Mı?
    Zahmet edip linki tıklayan daha dün neler olduğunu anlayabilir. Boş yere tartışmak.

Ha bu arada geçen trolü defteri düşününce daha üst düzey troller gönderilmesini zaten bekliyordum şahsen. Öncelikle hoşgeldin diyelim.. dahasına sonra bakarız. Kaç tanesinin banu unu eline verdik değil mi.. ��
    Sn.Ronin borsada ayakta kalan adam, önüne koyulan bilgiyle yetinmeyen, araştıran, düşünen, sorgulayan adamdır.
    Burada trol mrol işlemez, varsa da boşa maaş alır, maaşı avanta sayılır.
    Boşa adam yollamasınlar, yolluyorlarsa yani.

Alıntı Originally Posted by Vosbaga Yazıyı Oku
    Dolarin şuan 30 kurus düşmesi parmakla olmaz�� dizle bacakla kolla olur ������
    valla kamar ilgiyl izlediğim biriydi ama bi süredir hiç birini takip etmiyorum rtalama 2.92 den parayı dolara yatırdım 1,5 yıldır yatıyorum ne borsaya bakıyorum ne altına
    hani kamar demişse bide dayanağı vardır diye bakayım dedim
    sadece parmak koymuş
    valla kafayı gömse bundan sonra doları yere yıkamaz

Sayfa 958/1006 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •