Sayfa 11/58 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 81 - 88 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    2,35 civarı almış olduğum cosmo 1,89 kapanış hem buradan hemde ınvestıngde bu kağıda fazla olumlu gösterge yazılar olması açıkcası benı yanılttı geçmişte de trnsk ve bazı gözaltı hısselerınde zarar etmıştim şimdide cosmo keşke bu kağıdı hiç almasaydım
     Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Satın lokasyon, umarım biraz sabır sonrasında tekrar kazançlı hale gelirsiniz. 2,35 civarı maliyet, bence daha önce enerji ofisine ilişkin yapılmış değerleme raporunun geçmiş sayfalarda (ve fiyat 1,57 iken) yaptığım projeksiyona göre halen ucuzdur.
    Sayın Yörük, bahsettiğiniz kişiyi frigodan ben de takip ediyorum, temel analize ilişkin muteber biri olduğu kanısını uyandıracak tek bir yazısını okumadım. Nitekim yaptığı yorum da oldukça sığ olmuş. Hatta şirketin hikayesini biraz incelememiş birisi için saçma olmuş. Borçluluk, borç çevirme kabiliyeti gibi durumlar hakkında fikir sahibi olmanız için size önerim, dönen varlıkların kısa vadeli borçları karşılayıp karşılamadığına ya da favök ün finansal giderlerden büyük olup olmadığına bakmanızdır.
     Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Thy 97 milyar borç 37 milyar özkaynak
    Bimas 11 milyar borç 4 milyar özkaynak
    Batmış o zaman bu şirketler?
    Eplas 76 milyon borç 60 milyon özkaynak?
    Frigo: 34 milyon borç 28 milyon özkaynak? Siz örnek verdiğiniz şirketlere bile bakmıyorsunuz, argümanı biraz olsuk teyit etmek için? Böyle saçma argüman olmaz zaten.
    Somut veriler bunda var, somur bir edk ve net kar patlaması var. Dipten çıkış hikayesi var. Süreklilik kazanırsa zaten görürüz nereye gideceğini.
    Ayrıca somut dediğiniz eplasta yıllardır süren belirsiz bir arsa beklentisi var diye biliyorum. Frigocular da, sterlin böyle giderse ilk bilançoda şok yaşayabilirler. Herkes kendi inceleyip kararını versin, kendinizden başkanı kimseye güvenmeyin. Hele investingde falan...
    Ayrıca Tahtacı falan da yok arkadaşlar. Tahtacu girip size reklamı yapıldığında zaten fiyat 2x, size vaad edilen hedef de 5x olacak
    Ramazan üstad tarih seni yazacak cosmo da .

Cosmo cular Ramazan Demir bu işi biliyor benden söylemesi .

Borsada ucuz hisse artık az kaldı.

2. Estagfirullah kardeşim

3. Buralardan güzel bir hacimle toplanıp artık bilanço hareketine başlayacağını düşünüyorum.

Geçenlerde cosmo emnıs zararına verıp çıktım başka bi yakın ızleme kağıdında zararımı cıkardım sizlere bol şans

5. Zirvesini gördü, değerine koşamasa da adım adım yürüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Zirvesini gördü, değerine koşamasa da adım adım yürüyor.
    Sn. Ramazan Demir bey . Acaba bilanço ya kadar değeri ne olabilir . Sadece ongorunuzu merak ediyorum 😊

Yatırım tavsiyesi değildir..

7. Merhaba,

Kendimçe yaptığım şirket değerlememi önceki sayfalarda paylaşmıştım, ne zaman ulaşacağını tabi ki bilemem ama bilanço geldiğinde karlılıkta istikrar sağladığını göstermek adına dikkat çekecektir diye düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Merhaba,

Kendimçe yaptığım şirket değerlememi önceki sayfalarda paylaşmıştım, ne zaman ulaşacağını tabi ki bilemem ama bilanço geldiğinde karlılıkta istikrar sağladığını göstermek adına dikkat çekecektir diye düşünüyorum.
    Sn Ramazan Demir bey , geriye dönük verdiğiniz bilgileri okudum. Çok güzel detaylar vermişsiniz. Emeğinize sağlık 😊

Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 11/58 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •