Sayfa 19/58 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 145 - 152 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Bence adı üstünde cosmo YATIRIM HOLDİNG olmaya devam edecek.Her alanda her türlü şirket olacak.Mühendislik,gıda franchising ve en son mekatroning ten sonra yepyeni yazılım gibi teknolojik sektörlerde de olacak gibiyiz.Çok kısa zamanda 3 iştirak haberinden sonra arkası gelir bu iştiraklerin.
    Sayın lotcu, kasaya parada girdi bu para ile yeni ortaklık veya firma satın alım haberi her an duyabiliriz, enerji ofisinin satış günüde 3. Çeyrek bilançosunun son günüydü tesadüf olduğunu sanmıyorum, bilançoda efsane olacak…

Ayrıca satın alınan mekatronik firması daha önceleri kontrolmatik ile de iş yapmıştı, kontrolmatiğin işlerinin ihaleleride cosmos yatırım holdinge verileceğini düşünüyorum, bir ihale dahi alsak sermayesinin kaç katı olur…

Ömer beye yipte yer alan bi firma yakışmıyor kısa sürede yip çıkış başvurusu yapabileceğini , tahsisli sermaye arttırımına gidilebileceğini düşünüyorum

Daha çok kap görürüz gibi inanıp yatırım yapanlara bol kazançlar diliyorum, bu piyasada Ömer Bey gibi patron az bulunur güveniyoruz inanıyoruz…

2.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın lotcu, kasaya parada girdi bu para ile yeni ortaklık veya firma satın alım haberi her an duyabiliriz, enerji ofisinin satış günüde 3. Çeyrek bilançosunun son günüydü tesadüf olduğunu sanmıyorum, bilançoda efsane olacak…

Ayrıca satın alınan mekatronik firması daha önceleri kontrolmatik ile de iş yapmıştı, kontrolmatiğin işlerinin ihaleleride cosmos yatırım holdinge verileceğini düşünüyorum, bir ihale dahi alsak sermayesinin kaç katı olur…

Ömer beye yipte yer alan bi firma yakışmıyor kısa sürede yip çıkış başvurusu yapabileceğini , tahsisli sermaye arttırımına gidilebileceğini düşünüyorum

Daha çok kap görürüz gibi inanıp yatırım yapanlara bol kazançlar diliyorum, bu piyasada Ömer Bey gibi patron az bulunur güveniyoruz inanıyoruz…
    İki hissem var :1-)Kontrolmatik 2-)Cosmos yatırım holding.

Türkiye nin parlak genç beyinlerine yatırım yaptık.Biz eski borsacı fosillerin bu yaşta yapacağı en mantıklı yatırım teknoloji odaklanmış genç beyinlere yatırım yapmaktır tabii ki bana göre.

Cosmo bugün 50.50 kapattı ,100 olsa yine satmayacağımız için sorun yok.Kontrolmatik de 72.60 kapattı orda da sorun yok .

3. 46.00 ya düşsek de biliyoruz ki 2023 e damga vuracak cosmo

4. 60 tan 46 ya düştüğünde demiştik:Cosmo bir UZAY YOLCULUGU dur

57.30 hicbirsey cosmo için.Cosmo binlere gidecektir

5. Yarın 63.00 tavana alış yollayanlardan acaba kaç kişi alabilecek göreceğiz.

6.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    İki hissem var :1-)Kontrolmatik 2-)Cosmos yatırım holding.

Türkiye nin parlak genç beyinlerine yatırım yaptık.Biz eski borsacı fosillerin bu yaşta yapacağı en mantıklı yatırım teknoloji odaklanmış genç beyinlere yatırım yapmaktır tabii ki bana göre.

Cosmo bugün 50.50 kapattı ,100 olsa yine satmayacağımız için sorun yok.Kontrolmatik de 72.60 kapattı orda da sorun yok .
    6 ekim 2022 de cosmo 50.50,kontrolmatik 72.60 imiş.

Tarih 11 ekim 2022.Cosmo kapanışımız 57.30 tavan ,kontrolmatik kapanışımız 90.75 tavan
    Kısa vade değil 2026 ya kadar cosmo ve kontrolmatikleyiz.2026 da bir durum değerlendirmesi yapıp tamam mı devam mı diye bakarız.

7. 63.00 da 72.227 lot bekleyenle kapattık

Kim takar serbest fiyat yasağını ,emir kötüleştirme gibi yasakları kapsayan EMİR PAKETİ tedbirini

Hele bir 100 tl yi kıralım işte o zaman asıl yükseliş başlar.Son 3 yıldır moda söylem şu 100 tlyi aşan şirketler için direkt hedef 1000 tl oluyor .Biz de aynısını söyleriz.Hedef 2025 te 1000 tl deriz.Şimdilik kenarda sessizce bekleyelim.

8. Bugün 63.00 fiyatı ile 409 milyon piyasa değerine sahip COSMO .4 milyar piyasa değerine ulaşacak olsa COSMO hisse fiyatı yaklaşık 620 tl yapar.Gerçekten piyasa değeri bakımından çok küçük bir şirket COSMO .

Sabırla bekleyip COSMO dan güzel kazanacağımızdan şüphem yok .

Sayfa 19/58 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •