Sayfa 25/58 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 193 - 200 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. 2 kasım 2022 kapanışımız nötr 90.00 .Halaya devamke.

2. 3 kasım 2022 .Açılış 90.00 ve tahtacı 90.00 satışa koymuş 6300 lotu .Öyle kolay değil bu işler diyor.Olsun vaktimiz var babacan .2026 ya kadar cosmos dayız

3. 89.00 a düşürdü tahtacı.Sorun yok tabanlarda dahi tavan çekmişiz biz sorun değil .Basalım halayı.

4.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ramazan üstad tarih seni yazacak cosmo da .

Cosmo cular Ramazan Demir bu işi biliyor benden söylemesi .

Borsada ucuz hisse artık az kaldı.
    Eski Cosmoculara selam olsun, nereden nereye Borsada Cosmos, Kriptoda Cosmos der geçerim.

5.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Eski Cosmoculara selam olsun, nereden nereye Borsada Cosmos, Kriptoda Cosmos der geçerim.
    Ramazan hocam nerelerdesin, senin sayende tanıştığım cosmo ile ve hayal gibi gerçekten, senin analizlerin olmasaydı bu kadar süre tutmaz ve yatırım yapmazdım... sayende çok iyi kazandık çok teşekkürler

yeni gelişmeleri takip ediyor musunuz ? yeni patronumuz Ömer Bey vizyonu bize neler katacak ?

6.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Ramazan hocam nerelerdesin, senin sayende tanıştığım cosmo ile ve hayal gibi gerçekten, senin analizlerin olmasaydı bu kadar süre tutmaz ve yatırım yapmazdım... sayende çok iyi kazandık çok teşekkürler

yeni gelişmeleri takip ediyor musunuz ? yeni patronumuz Ömer Bey vizyonu bize neler katacak ?
    Sayın Hocam, öncelikle çok sevindim, inşallah güzel günlere, hayırlara vesile olur kazançlarınız... Ben pandemi başından itibaren kriptopara sektörüne yoğunlaştım, oradaki adrenalin ve volatiliteye alıştıktan sonra da borsaya dönmek zor geliyor, dolayısıyla son dönemdeki gelişmeler hakkında değerlendirme yapabilecek birikime sahip değilim.. Selamlar, sevgilerimle...

Not: Şimdi baktım, sahibi kontrolmatik şirketinin sahibiymiş. Onları biraz takip etme fırsatım oldu, son derece vizyoner işler peşindeler çeşitli iştirakleri vasıtasıyla, bu yüzden halen doğru yerdesiniz diye düşünüyorum...
    Son düzenleme : Ramazan Demir; 03-11-2022 saat: 18:19.

7.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Aleyküm selam Ramazan Demir .Biz de eski COSMO culardanız sonuçta.Maldan anlarız.

2023 COSMOS senesi olacak inşallah.Sabır acıdır ,meyvesi tatlıdır

8. 3 kasım 2022 kapanışımız 88.00 dan geçti.Düzeltmeye girdik hayırlısı.

Sayfa 25/58 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •