Sayfa 26/58 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 201 - 208 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. gunaydin buradan gecen dere bir gun selale olacak....o zaman seyre gelirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Sayın Hocam, öncelikle çok sevindim, inşallah güzel günlere, hayırlara vesile olur kazançlarınız... Ben pandemi başından itibaren kriptopara sektörüne yoğunlaştım, oradaki adrenalin ve volatiliteye alıştıktan sonra da borsaya dönmek zor geliyor, dolayısıyla son dönemdeki gelişmeler hakkında değerlendirme yapabilecek birikime sahip değilim.. Selamlar, sevgilerimle...

Not: Şimdi baktım, sahibi kontrolmatik şirketinin sahibiymiş. Onları biraz takip etme fırsatım oldu, son derece vizyoner işler peşindeler çeşitli iştirakleri vasıtasıyla, bu yüzden halen doğru yerdesiniz diye düşünüyorum...
    Ramazan Bey sizin sayenizde tanıştığım cosmo ile Ömer Beyin vizyonerliği ve güvenirliği ile devam ediyorum gerçekten de dediğiniz gibi doğru yerde olduğumuzdan hiç şüphe etmemiştim sizden de duydum içim rahatladı diyebilirim

siz her zaman heyecan ve adrenalin seviyordunuz, uzun süre forumda görememiştim sizi... umarım kriptopapara kısmında güzel kazançlar elde etmişsinizdir sizdeki bilgi birikim ve analiz yeteneğiyle bundan pek şüphem de yok gibi

3.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Ramazan Bey sizin sayenizde tanıştığım cosmo ile Ömer Beyin vizyonerliği ve güvenirliği ile devam ediyorum gerçekten de dediğiniz gibi doğru yerde olduğumuzdan hiç şüphe etmemiştim sizden de duydum içim rahatladı diyebilirim

siz her zaman heyecan ve adrenalin seviyordunuz, uzun süre forumda görememiştim sizi... umarım kriptopapara kısmında güzel kazançlar elde etmişsinizdir sizdeki bilgi birikim ve analiz yeteneğiyle bundan pek şüphem de yok gibi
    Amma da büyüttün Ramazan Demir i

Borsadaki para nerde var?Ramazan kumarcı olmuş .

4. 84.45 ile 4 kasım ı bitirdik.

5. Mekatronik yapı kontrolmatik e 2 milyonluk iş yapmış.Carsamba akşamı kap gelecek .Heyecanla bekliyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Mekatronik yapı kontrolmatik e 2 milyonluk iş yapmış.Carsamba akşamı kap gelecek .Heyecanla bekliyoruz.
    hangi gazetede yaziyor alalim

7.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    hangi gazetede yaziyor alalim
    Yazıyor ,yazıyooooor.....Kap ta yazıyor.Çarşamba akşamı KAP yazıyooooorrrrr '' olacak

8. COSMO da sloganımız belli.

Fiyat gözetmeksizin yaz tavana alışını ,
    topla süpür bulabildiğini

Sayfa 26/58 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •