Sayfa 35/58 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 273 - 280 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. Neyse biz KONTROLMATİK MUCİZESİNİN baş aktörü MEKANIN SAHİBİ ÖMER ÜNSALAN ın bebek hissesi COSMO dayız.

Kontrolmatikte 150 tl üzerinde herkesi kısa vadeli çok çıktı diye uyardım ama COSMO da 300-400 tlde dahi sabredin bu birşey değil diyeceğim.Rahat olun arkadaşlar.Sizler COSMO yatrımcısısınız.

2 yılda 250 milyonluk kontrolmatiği 45 milyar tl piyasa değerine ulaştıran AĞAMIZ ÖMER ÜNSALAN ,600 milyon tllik COSMO yu 2-3 yılda en az 10 milyar tl piyasa değerine ulaştırır.4 adet iştirakimizde dahi bu potansiyel mevcut.Ama zamanla yeni iştirakler de gelecektir.

2. Ağaları gelsin paşaları gelsin.COSMO nun yükselişini kimse engelleyemez.Arkamızdan bakacaklar.Bunca zaman lotları kökledik COSMO da .Boşuna değil.

Lotlarımızı ilerde ana pazar yıldız pazarda fonlara ,bofalara satacağız.Bu cosmo hissesi 2-3 yılda ŞAKIR ŞUKUR günlük işlemler görecek.

Rahat olun ,Tüm Türkiye borsası 2022 de olduğu gibi 2023 te de COSMO yu konuşacak.

3. Kontrolmatik forumundaki arkadaşlar hissenet yönetimine şikayette bulunup benim yazmamı engellediler.Cezam bitti ve döndüm.

4. Nerede kalmıştık?

Pazartesi günü 95.10 kapattık .Pazartesi halayını atalım

5. Salı günü 85.60 tabanda 25 bin lot satıcılı kapattık.Ne diyorduk?Tabanda da halaya devamke.

6. Bugün de bu defa tavanda 103 bin lot alıcılı kapattık.Tavanda da halaya devamke

7. Biz kontrolmatikçilere laf anlatamadık.Borsa cahili herifler birbirinden kopyala yapıştır bilgileri alıp seni beni bilgisiz ilan ediyorlar .
    Ne dedik?Cosmo piyasa değeri 600 milyon kontrolmatik piyasa değeri 45 milyar tl.Kontrolmatik in 100 milyar piyasa değeri olması demek 2 kat potansiyel ama cosmo nun 6 milyar tl piyasa değeri olması demek 10 kat potansiyel.

Yani biz hiçbir zaman cosmo piyasa değeri olarak kontrolmatiği geçecek demedik.Prim potansiyeli olarak cosmo kontrolmatiği 2-3 yıllık vadede kat be kat katlayacak dedik.

Neyse kendini bilgili zanneden cahiller gelsin de alsın bakalım cosmo dan yüklü lotları alabiliyorlar mı?

Biz millet çatır çutur furya hisseleri toplarken cosmo topladık.Ne için ?2-3 yıllık çok çok yüksek hedefler için .

Neyse yahu biz para kazanmaya bakalım .İt ürür kervan yürür.

Halaya devamke

8. Dünkü bekleyen 150 bin lot alış cosmonun %2.5 sermayesine denk geliyordu.Bu çok büyük bir rakam idi.Bu ilerleyen zaman için çok büyük bir mesaj içeriyordu.Bu cosmo bu fiyatlarda bile bedava demektir bu.

Birçok kişiler ''Cosmo için 9 dan 105 oldu çok yükseldi '' diyenlere güzel bir cevap oldu bu.

Cosmo daha yolun başında

Sayfa 35/58 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •