Sayfa 37/58 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 289 - 296 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. Burada ayrıntı yazmaya gerek yok.

Kapanışları yazalım yeter.

Haftalıkta 108.50 kapattık.Gelecek hafta 109.00 bile kapatsak yeterli .

2.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Biz okuyoruz yazdıklarını devam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hocam twitter ve telgram da cosmo nun taaaa genlerine kadar yazdım.İştiraklerin ne kadar büyüyebileceğini ve yeni gelebilecek iştirak haberlerini dahi nedenleri ile yaklaşık 3 aydır yazıyorum.Kendisini akıllı zanneden kontrolmatikçilere kontrolmatiği 40 tllerden itibaren hedeflerini herşeyini yazmış biri olarak da kontrolmatik diğer şirketlere fark atacak ,ama cosmo da kontrolmatiğe 2-3 yıl içinde kazandırma katsayısında fark atacak dedim.Kontrolmatik şu an için cosmo ya göre primde önde olmasına rağmen kontrolmatiği katlayacağımızı söyledim ve söylemeye devam edeceğim.

Cosmo ve kontrolmatik borsaya damga vuramaya devam edecek.

Ve de BOYNUZ KULAĞI GEÇECEK.

Piyasa değeri olarak elbetteki cosmo kontrolamtiği geçecek demiyoruz.Kazandırma potansiyeli olarak cosmo kontrolmatiği geçecek.

Kontrolmatik piyasa değeri yaklaşık 37 milyar tl ,cosmo ise sadece 700 milyon tl.

3.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Hocam twitter ve telgram da cosmo nun taaaa genlerine kadar yazdım.İştiraklerin ne kadar büyüyebileceğini ve yeni gelebilecek iştirak haberlerini dahi nedenleri ile yaklaşık 3 aydır yazıyorum.Kendisini akıllı zanneden kontrolmatikçilere kontrolmatiği 40 tllerden itibaren hedeflerini herşeyini yazmış biri olarak da kontrolmatik diğer şirketlere fark atacak ,ama cosmo da kontrolmatiğe 2-3 yıl içinde kazandırma katsayısında fark atacak dedim.Kontrolmatik şu an için cosmo ya göre primde önde olmasına rağmen kontrolmatiği katlayacağımızı söyledim ve söylemeye devam edeceğim.

Cosmo ve kontrolmatik borsaya damga vuramaya devam edecek.

Ve de BOYNUZ KULAĞI GEÇECEK.

Piyasa değeri olarak elbetteki cosmo kontrolamtiği geçecek demiyoruz.Kazandırma potansiyeli olarak cosmo kontrolmatiği geçecek.

Kontrolmatik piyasa değeri yaklaşık 37 milyar tl ,cosmo ise sadece 700 milyon tl.
    Ben 220 den kontr de aldım. Ve pişmanım. Teknik 157 kırılırsa. 130-120 leri gösteriyor. Gibi.., ne yapmalı. Üstelik 12 bin lot aldım

4.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Ben 220 den kontr de aldım. Ve pişmanım. Teknik 157 kırılırsa. 130-120 leri gösteriyor. Gibi.., ne yapmalı. Üstelik 12 bin lot aldım

Kontrolmatikten 220 tlden 12 bin lot alan bir kişi kontrolmatik tavan tavan gidiyor diye almış birisi değildir.Başka hisselerden vurgun yapıp gelecekte çok potansiyelli olan kontrolmatiğe çekmiştir parasını.

229.90 dan kontrolmatik alan dahi 2-3 yılda kontrolmatikten voleyi vurar.

Ama 220 den kontrolmatik alacağına kontrolmatiği katlayacak olan cosmo yu almamak

Neyse karar senin hocam.

Cosmo kontrolmatiği katlayacak .

5. 110 .00 dan 4 bin küsur işlem geçti.

6. ABD de şirket koskoca kontrolmatik in patronusun ve borsada ikinci bir şirketin olsun ve piyasa değeri 700 milyonlarda olsun.

Olmaaaazzzz.Bu cosmo uçacak uçacaaaakkk.

Ama sabreden kazanacak.2-3 yılı göze alan kazanacak.

7. 109.90 dan geçti işlemler ....12:55

8. Sn lotcu bizi yalnız bırakma.. destek ol cosmo ya ...yok mu cosmo alacak yakınların .. herkes bir tane alsa değil mi ?

Sayfa 37/58 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •