Sayfa 52/58 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 409 - 416 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. Çakal çukal takımı değil.Ömer Ünsalan la 2026 yılına kadar ortak olmak isteyenler kazanacak.Kumarcı tayfası cosmo yu satana kadar bu devran devam eder.Alın işte üst pazar hikayesi de tüketildi.Üst pazar onay kapı gelince de cosmo hisse fiyatında çok büyük primler görülmeyebileceğini hissettirdi tahtacı.

2. Borsada beklentiler fiyatlanırdı ama cosmo tek tek bu beklentileri tüketmeye başladı.Bakalım üst pazar beklentisinin içine edip bizleri bezdiren tahtacı marttaki bilançoda da bizlerin moralini bozacak mı?Bu saatten sonra bozadabilir ,üst pazar kapını hiç eden bir patron bilançolarla da bizlerin moralini sıfırlayabilir.Belki de ta baştan beri plan bu şekilde idi.Şirketin %42 sini al.Yükselt 10 katına ve 2 yıl yataya yatır.Bıkan ky malı boşaltınca da lotlar patronun eline geçtikçe de şirketlerin içini doldur .İş kapları ,iştirakleri bildir.Belki de tüm planlar baştan beri böyleydi.Neyse ki bizde de portföy var.İyi ki %80 kontrolmatik,%20 cosmo dayım.

3.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Sabır acıdır ,meyvesi tatlıdır.%80 kontrolmatik,%20 cosmo portföyle 2026 ya kadar halaya devamkeeeee
    Haydin halaya.Borsa devre kesti taban yap da hepimiz halay çekelim cosmo ve kontrolmatikAlıştık artık sabrede sabrede 100 tlnin üzerinde kalıcı olduk.Dokundur 80 e de sen de rahatla biz de kontrolmatik satıp cosmo alalım.Oranımız da %50 cosmo ,%50 kontrolmatik olsun.
    Öğlen demiştim ki getir 80 e %80 kontrolmatik,%20 cosmo oranımı ,kontrolmatikten satıp 80 tlden cosmo ekleyip %50 kontrolmatik,%50 cosmo yapayım demiştim ya artık bu strateji asla olmaz.Bu cosmoda ben yıllıkta 70 milyon net faaliyet karı görmedikçe 1 lot dahi cosmo lotumu artırmam.Sepet candır.Hiçbir zaman portföyünüzü tek hisseye yatırmayın.

4. Aynı şirketin ,aynı patronun hisselerinden aynı performansı beklemek borsanın şiarı olamaz.Bakınız İHAAS a patron İhlas ve 1.5 yılda 70 kat kazandırdı.Ama aynı patron diğer ihlas hisselerinde yatırımcısına kan kusturdu.Ben işte ta baştan beri %80 kontrolmatikte oldum ,%20 cosmo da.Cosmo da beklediğim hareket erken olsa idi şu an cosmo 500 tl idi.Ama artık 2026 ya kadar cosmo da o 4 haneleri göreceğim.Ky nin bıkmasını tahtada Ömer Ünsalan la kalan az sayıda yatırımcılardan olmak istiyorum.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı 2026 ya kadar sabır edeceğim ve tavanda da tabanda da halay çekmeye devam edeceğim.Kontrolmatik ve cosmo da 2026 ya kadar halaylara devamkeeeee

5. yipten çıkıncada bakalım 3 bin lotlarla -7 basabilecekmisin komisyoncu tayfası göreceğiz...

6.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    yipten çıkıncada bakalım 3 bin lotlarla -7 basabilecekmisin komisyoncu tayfası göreceğiz...
    İstedikleri kadar baskilasinlar.
    %80 kontrolmatik, %20 cosmo ile 2026 ya kadar halaya devam Bas tabana bu piyasada utanman yoksa
    Son düzenleme : lotcu; 06-01-2023 saat: 16:51.

7. Kontrolmatik te de aynısını yaptı Ömer Unsalan.Hisse ne zaman kritik yere düştü kap yolladı.Tarzi bu şekilde.Bu akşam veya gelecek hafta kap gelebilir .

8. Tavanda halay ,tabanda halay.
    2026 ya kadar %80 kontrolmatik,%20 cosmo ile tavanda halay ,tabanda halay

Sayfa 52/58 İlkİlk ... 2425051525354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •