Sayfa 55/58 İlkİlk ... 5455354555657 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 433 - 440 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. Artık gerçeklerin konusuldugu gerçek değer yatırımcıligi zamanı.Artık geçmişi unutun.Artik tek beklenti bilancolardir .İş haberleri dahi birsey ifade etmez.Eger o cirolar esas faaliyet karına yansimazsa hicbirsey ifade etmez.
    Bu yüzden artık tek gösterge her 3 ayda açıklanacak olan bilancolardir .Artık cosmo için gerçekler zamanı. Artık cosmo için filim bitti ,perde kapandı. Artık gerçekler yani bilancolar zamanıdır. Bekle bizi martta açıklanacak yıllık bilanço, ardından mayistaki 2023 ilk çeyrek bilanço, ardından ağustos ta gelecek 6 aylık, ardından kasımda açıklanacak 9 aylık ve de 2024 mart inda açıklanacak 2023 yıllık bilançosu.

Artık cosmo da film bitti ,gerçekler zamanı.
    Son düzenleme : lotcu; 11-01-2023 saat: 13:04.

2. Borsa göçmüş, endeks neyime?Cosmomuz var elimizde biz neden düşünelim?Cosmos u olmayanlar düşünsün bundan sonra .Kapat ekranı bekle marttaki 2022 son çeyrek bilancoyu.

3. Cosmo 20 gün önce 80 TL değil miydi?
    100 TL ye düşse, 80 TL ye düşse biz uzun vadeyi goze almislari ilgilendirmez .Sabrı olmayan vurkaccilar düşünsün.

4. Endeks öldü ,cosmo da kapanış tahminim 110
    Bakalım tutacak mı?

5.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Endeks öldü ,cosmo da kapanış tahminim 110
    Bakalım tutacak mı?
    Sıyırdı105 olsun bizim olsun

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by serleon Yazıyı Oku
    Sıyırdı105 olsun bizim olsun

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen dostum tabanlarda da halaya devamkeeeee

7. Tahtacı üst pazar başvurusunu ve ardından 22 milyonluk iş haberini de harcadı.Demek ki hissenin yükselmesini istemiyorlar.Bu gidişata göre yakın zamanda gelecek olan üst pazar onayı ve marttaki 2022 yıllık bilançodan da cosmo hisse fiyatı olumlu anlamda etkilenmeyebilir.Tahtacı cosmo da 2026 ya kadar bekleyecek yatırımcı istiyor bana göre.Tıpkı benim gibi o da 2026 yı istiyor

Neyse bugün de taban yedik çok şükür.2026 ya kadar halaya devamkeeee

8. 1 yılda 10 kat gitmiş zaten. Halayı bırak düğün de bitmiş, balayına geçilmiş lotçu dostum

Sayfa 55/58 İlkİlk ... 5455354555657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •