Special Days Image
Sayfa 8/58 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 57 - 64 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. Üstad yok, grup yok, tüyo yok. Kendi kendine hacim artırarak yükselmeye devam ediyor. Devam Cosmo.

2.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Frigonun yaptığını yaparsa çift haneler hayal değil hikayelerini ve trendlerini benzetiyorum, o yüzden ana pazara geçiş için 2021 Ocak tahmininde bulunmuştum
    Inşallah elimizde kalmaz😂

3. Arkadaşlar ben 2.49 dan satışlara başladım.Kısa zamanda iyi primlendigi için satıyorum.2.00 tl aşağısında aliciyim.Bu hisse yeni frigo adayı ama çok hızlı bir çıkış var ve sağlıksız buldum.

Ama kimse etkilenmesin .Belki de bu sattigimi geri alamayacağım ama aza tamah da iyidir ..Sizlere bol şanslar .

Ramazan Demir kardesim bu hisse çok değerli aman ha benden etkilenme .Ben yine alirim düşmezse , gerekirse 3 üzerinden alirim .

Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Hocam bereket versin, hayırlı kazançlar hepimize..

5.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Hocam bereket versin, hayırlı kazançlar hepimize..
    Sagolasin kardesim .Selgd ya geçtim .

6. merhabalar arkadaşlar sayın ramazan demir analizleriniz çok güzel ama en son bilançoya göe defter değeri 0.85 kuruş 6 kat fazla işlem görüyor acaba yeni bilançoyumu fiyatlıyor.

7. Sayın Yörük, pd/dd şu anda 5 civarı, sanırım onu kastediyorsunuz. Bildiğiniz gibi, defter değeri özkaynak demek. Bu durum, özkaynağının düşük olmasından kaynaklanıyor. Ama malum, bu oranların tek başına fikir vermeyeceğine yönelik güzel bir örnek aslında. Başka bir açıdan bakarsak da, özsermaye karlılığı çok yüksek diyebiliriz ki, bu daha muteber bir rasyodur. Aslında her ikisinin de çok önemi yok, önemli olan özkaynağını eksiden hızla artıran, dipten dönüş yolunda bir hisse olmasıdır ve her zaman böyle hikayeler en çok kazandıranlar olmuştur.

8. Önceki faaliyet raporlarımdan ve değerleme raporundaki ifadelerden öngörebildiğim kadarıyla, enerji ofisi iştirakinde birikmiş karlardan dolayı ciddi bir bedelsiz sermaye artışının eli kulağındadır. Bu da, ana ortaklığın özsermaye kalemini doğrudan girecektir.

Sayfa 8/58 İlkİlk ... 67891018 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •