Sayfa 9/58 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 65 - 72 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Önceki faaliyet raporlarımdan ve değerleme raporundaki ifadelerden öngörebildiğim kadarıyla, enerji ofisi iştirakinde birikmiş karlardan dolayı ciddi bir bedelsiz sermaye artışının eli kulağındadır. Bu da, ana ortaklığın özsermaye kalemini doğrudan girecektir.
    Sn.ramazan demir bu şirket ne yapardı
    Hep tehlikeli hisselerdesin aman dikkat
    Dengede ne yaptınız inşallah hakkınızda hayırlı olur.
    Yy.tv.degildir

2. Dava açtık bekliyoruz Hocam, teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Dava açtık bekliyoruz Hocam, teşekkür ederim.
    Ak factoring in açtığı davayı takip edin
    Nisana ertelenmiş
    Eğer istanbuldaysan

4. İsranbulda değilim, ama zaten hiçbir şeyi takip edesim yok dengeyle ilgili, çok yordu beni

5. Üstad bu arada bu şirket, birbiriyle çok alakasız iki faaliyet yapıyor. Sanat eserleri alıp satıyor, bir de tehlikeli madde lojistik ve dağıtım işi yapıyor.

6. ramazan bey çok teşekkür ederım orta ve uzun vadede hissede beklentiniz nedir. birde gözaltından çıkması için nfrigo gibi 9.10 ortalamayı tutturması gerek demi zaten uzun yıllardır yatıyor bu kağıt hacimde artmaya başladı umarım güzel olur.

7. Estagfirullah Hocam, beklentimi önceki sayfalarda yazdım. Hayırlı kazançlar dilerim.

Alıntı Originally Posted by yörük20 Yazıyı Oku
    ramazan bey çok teşekkür ederım orta ve uzun vadede hissede beklentiniz nedir. birde gözaltından çıkması için nfrigo gibi 9.10 ortalamayı tutturması gerek demi zaten uzun yıllardır yatıyor bu kağıt hacimde artmaya başladı umarım güzel olur.

8. ramazan bey tavan tavan gidiyordu neden satış yedi ki birde fiyat olarak bi ön görünüz yok sadece karlılıktan bahsetmişsiniz

Sayfa 9/58 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •