Sayfa 31/58 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 241 - 248 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. Şirketimiz bugün girmiş olduğu;
    Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2022/962489 İKN'lu "Emet Espey 800000 ton/yıl Kapasiteli Konsantratör Tesisi Yapım İşi" ihalesinde, vergiler hariç 389.899.000,00 TL bedelle en iyi teklifi vererek 1. Sırada yer almıştır.

İhale sonucunun kesinleşmesi için, İhale Kanunu hükümleri çerçevesinde, ihaleyi düzenleyen kurumdan ihale komisyon kararı beklenecek olup süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kamuoyuna ve yatırımcılara saygıyla duyurulur.

2.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Şirketimiz bugün girmiş olduğu;
    Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2022/962489 İKN'lu "Emet Espey 800000 ton/yıl Kapasiteli Konsantratör Tesisi Yapım İşi" ihalesinde, vergiler hariç 389.899.000,00 TL bedelle en iyi teklifi vererek 1. Sırada yer almıştır.

İhale sonucunun kesinleşmesi için, İhale Kanunu hükümleri çerçevesinde, ihaleyi düzenleyen kurumdan ihale komisyon kararı beklenecek olup süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Yukarıda kontromatik bugün 399 milyonluk ETİ MADEN den iş aldı.Bizim COSMO nun iştiraki MEKATRONİK yapı da geçmişte kontrolmatik firması iken ETİ MADEN den işler almıştı.İşte kontrolmatik in aldığı işten bir miktarını da MEKATRONİK YAPI ilerde payını alacaktır.

3.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Şirketimiz bugün girmiş olduğu;

Bunun cosmo ya yarar nedir., tek bsğlantı şirket sahipleri aynı olduğu için mi acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Bunun cosmo ya yarar nedir., tek bsğlantı şirket sahipleri aynı olduğu için mi acaba

Kontrolmatik yazılarım 2 aydır ortada.Ve de cosmo topladım onca zaman .Boşuna toplamadım.

5. 102.00 yeni tl izrvemiz hayırlı uğurlıu olsun

Tavanda da tabanda da halaya devamke

6.  Alıntı Originally Posted by lotcu Yazıyı Oku
    Kontrolmatik yazılarım 2 aydır ortada.Ve de cosmo topladım onca zaman .Boşuna toplamadım.
    Valla bende topladım. Ama. Bi pişmanlığım bölündüğünde kontr almadık. Ona eşek gibi pişmanım..

7. Aaaaaah ah ank11 seni kaybettik gibi geliyor ya hayırlısı bakalım

İnsan bir ses verir yahu .Dün 90.00 %6 da dahi halay çektik burada

İnşallah şu tavan tavan giden hisselerden yakalamışsındır .

Neden ?Şirketi biliyoruz boşuna onca malı boşuna çekmedik tahtadan

8.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Valla bende topladım. Ama. Bi pişmanlığım bölündüğünde kontr almadık. Ona eşek gibi pişmanım..

Rahat ol inan ki 2 yolda prim olarak en az 2 ye katlar cosmo .Bende hem kontrolmatik hem cosmo var .Ama iki hisse de bölünmez ise kontrolmatik 2 yılda 500 olursa cosmo 1000 TL olur en az

Sayfa 31/58 İlkİlk ... 21293031323341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •