Sayfa 17/58 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 129 - 136 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1. Risk bilirim onayi alinmamis deyip hisseyi aldirmiyor sistem emir yasagimi.var internetten mi aliniyor bilgisi olan bir arkadas yazarmi.hisseyi.alamadim tesekkurler

2. Evet.piop ve gozalti hisselerde online bankacilik yada yatirim subeden risk bildirim sozlesmesini onaylamaniz gerekiyor.

SM-G985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Sabreden devriş muradına ermiş hadi bana 10.50,Düşmeden dahada davosa uğramam.

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sabreden devriş muradına ermiş hadi bana 10.50,Düşmeden dahada davosa uğramam.
    çok ucuz ve bebek firmaları çok seviyorum, borçsuz devamlı kar açıklayan bi firma, yatırımcılar bu kağıdı keşfedip gördüklerinde kağıt nerelerde olacak çok merak ediyorum

neden yip çıkışı için başvurmuyor tahsisli ile ortaklara olan borcunu da ödedi önünde hiç bir engelde yok,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
     Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    çok ucuz ve bebek firmaları çok seviyorum, borçsuz devamlı kar açıklayan bi firma, yatırımcılar bu kağıdı keşfedip gördüklerinde kağıt nerelerde olacak çok merak ediyorum

neden yip çıkışı için başvurmuyor tahsisli ile ortaklara olan borcunu da ödedi önünde hiç bir engelde yok,
    Ben işime bakarım,ben bu lafları çok duydum gaz verenleri,örneğin kent,petrokent vs hepsi %300-400 üzeri geri geldi,geri gelen hisselerden bile kar etmiş insanım,ben öyle grafikmiş alış kademesiymiş ilgilenmem sadece işime bakarım,ucuz bulduğum hisseyede yüklenirim diplerden ve inatlan beklerim meyvesinide ergeç alırım,üstelik zararkes yani stoploss olayınada çok dikkat ederim,mesela kentte 300-400 ikende kazandım,140*250 ikende kazandım,petrokenttede öyle,yani kent nasılda oda öyle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Kalanlarıda 11.47 verdim,yolun açık olsun cosmos iyi yükünü çektim %50 yeterlidir bana,alan hayrını görsün

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    22.98 tavanda,10.50 göndermiştik,zamanında 7-9 arasında süründürdüydü,sanırım bunda ky yok,büyük oyuncular dökülenlerin hissesini aldı götürdü şimdi top onlarda,zaten bu hep böyle oluyor,yakında fonette böyle olacağa benziyor,bu aralar süründürüyor...ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    22.98 tavanda,10.50 göndermiştik,zamanında 7-9 arasında süründürdüydü,sanırım bunda ky yok,büyük oyuncular dökülenlerin hissesini aldı götürdü şimdi top onlarda,zaten bu hep böyle oluyor,yakında fonette böyle olacağa benziyor,bu aralar süründürüyor...ytd.
    Sayın refaba, biz daha çıkmadık buradayız... yeni patron kontrolmatik firmasının sahibi, enerji kısımlarını belki birleştirebilir, belki kontrolmatik firmasını cosmos altında toplayabilir, yeni yatırımlar bedelsizler hepsi gebe bi hisse diyebilirim.. merakla kap takip edicez..

Sayfa 17/58 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •