Sayfa 15/58 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 460 madde; 113 - 120 arası.

Konu: COSMO - Cosmos Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Demir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar teşekkürler. Allah kazancınınızı ve bereketini artırsın.

Tatar kardeş, bende hem Cosmo hem de bir dönem mücadelesini verdiğim Denge duruyor. Çok da yazmıyorum bir yerde, nerde yazmışım? Nasd** takip ettim son dönem. Zaten ne yazayım, borsa saçma sapan bir yer oldu, gözaltı pazarındaki bence en sağlam şirket en geç prim yaptı, çok da şirketle ilgili değil bence sanki.

Saygılarımla.
    Sayın Ramazan Demir, halaa cosmoyu tutuyormusunuz ? birşeyler sormak istiyordum size tahtayı izliyorsanız çok garip şeyler oluyor vakıf, yapı kredi ve iş aralarında kısa paslaşmalar yapıyorlar, patrondan dökülen malları da bu üçü topladı, sizce neler oluyor kendi öngörüm bu firma satılmaya doğru gidiyor gibi ? bildiğiniz tahtada lot devri var...
    Son düzenleme : Somers; 24-11-2020 saat: 15:25.

üç aylık takas

5.  Alıntı Originally Posted by Somers Yazıyı Oku
    Sayın Ramazan Demir, halaa cosmoyu tutuyormusunuz ? birşeyler sormak istiyordum size tahtayı izliyorsanız çok garip şeyler oluyor vakıf, yapı kredi ve iş aralarında kısa paslaşmalar yapıyorlar, patrondan dökülen malları da bu üçü topladı, sizce neler oluyor kendi öngörüm bu firma satılmaya doğru gidiyor gibi ? bildiğiniz tahtada lot devri var...
    Sayın Hocam, takip edemiyorum bir süredir. Saygılarımla.

aylık takas

Sayfa 15/58 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •