Sayfa 3/213 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 17 - 24 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1.  Alıntı Originally Posted by elturkos Yazıyı Oku
    sayın Jamiryo,sayfanız hayırlı olsun ,çok güzel ve bilgilendirici olmuş,zoren için yorumunuzu alabilirmiyim tşk.
    Merhaba;
    Zoren için 60 dakikalık grafik verilerine göre ( orta vade olarak düşünebiliriz.) olası destek nboktası 1,17 buranın aşağı kırılması durumunda 1,10 seviyesine kadar gerileyebilir. direnç olarak ta 1,21 ve yukarı yönlü hareketine devame tmesi durumunda ise 1,29 olarak görmekteyim. 1,21 in önemli bir seviye olduğunu düşünüyorum. 15 dakikalık grafiğe göre de 1,21 iyi bir direnç kırıldığı takdirde sırayla 1,26 ve 1,29 seviyeleri takip edilebilinir. YTD.

15 dakikalık

Ayrıcı ZOREN güneş enerjisi hakkında ciddi yatırımlar yapmayı düşündüğünü biliyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

2. Bey efendi, ellerinize sağlık, çok güzel bir başlangıç olmuş. Sizden Durdo ve Jantsa için GRAFİK DEĞERLEMENİZİ İSTEYEBİLİRMİYİM..TEŞEKKÜRLER

3. Cevap için teşekkür ederim.

4. Mrb sayfaniz hayirli olsun garga teknik alabilirmiyim 51 den aldim zarardayim

Sent from my Avea inTouch 4 using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by Byzombi Yazıyı Oku
    Mrb sayfaniz hayirli olsun garfa teknik alabilirmiyim 51 den aldim zarardayim

6.  Alıntı Originally Posted by teyyareci Yazıyı Oku
    Bey efendi, ellerinize sağlık, çok güzel bir başlangıç olmuş. Sizden Durdo ve Jantsa için GRAFİK DEĞERLEMENİZİ İSTEYEBİLİRMİYİM..TEŞEKKÜRLER
    Merhaba
    Durdo ile ilgili olarak 30 dakikalık grafik verilerini baz aldığımda olası destek 2,01 ve direnç olarak ta 2,04 kırılması halinde de 2,07 bantına bir hareket olacağını düşünüyorum. bu bantları yeşil çizgilerle işaretledim. YTD.

Jantsa ile ilgili olarakta 60 dakikalık verileri göz önünde bulundurunca (kısa- orta vade düşünülebilinir.) destek noktası21,69 kırılması durumunda 21,22 ye kadar gevşeyebilir. diren olarak ise 22,10 bantının önemli bir yer olduğunu düşünüyoum. YTD
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

7. İlginize Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

8. Garfa bilgilendirmenizi bekliyorum tsk

Sayfa 3/213 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •