Sayfa 173/213 İlkİlk ... 73123163171172173174175183 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1. Jants a bakabilirsiniz? Teşekkürler. Ytd.

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hocam selam,

Eregl yorumu alabilir miyiz lütfen? Yabancı baya hisse toplamış teknik olarak nasıl merak ettim.

3. Hocam servet gyo bakabilirmisiniz zahmet olmaz ise tşk

4. Sayın Jamiryo,
    Bir #Göltaş alsak, bakmayalı bir süre oldu. En son 78,350 desteğinden bahsetmiştiniz.. Biraz toparlar gibi oldu ama teknik ne diyor bakalım.
    Bir de #uluun bakabilirseniz memnun olurum.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by muhabere Yazıyı Oku
    Sayın Jamiryo,
    Bir #Göltaş alsak, bakmayalı bir süre oldu. En son 78,350 desteğinden bahsetmiştiniz.. Biraz toparlar gibi oldu ama teknik ne diyor bakalım.
    Bir de #uluun bakabilirseniz memnun olurum.

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    GOLTS da ağır da olsa az bir toparlanma var gibi.
    grafiği yeniledim . son zamanlarda sanki bir üçgen oluşum var. yarın güzel bir açılış yaparsa devam ettirebilir gibi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

6. EREGL
    Zirve gördükten sonra bir düşüşe girmiş kısa vadede. bu kadar hızlı çıkışın ardından normal olduğunu düşünüyorum. uzun vadede devamı gelir gibime geliyor yükseliş trendinin.

KLGYO
    3 aylık bilançosunu açıklamış. sanırsam oldukça ciddi bir artış var geçen seneye göre. iyi bir hareket yapabilir.
    Son düzenleme : Jamiryo; 02-05-2017 saat: 23:42.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.

7.  Alıntı Originally Posted by Sonhaber Yazıyı Oku
    Hocam servet gyo bakabilirmisiniz zahmet olmaz ise tşk
    sermaye ve özsermayesi iyi gibi ama C grubu fiili dolaşımdaki pay sayısı oldukça az. bu yüzden spekülatif olduğunu düşünüyorum.

8. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    EREGL
    Zirve gördükten sonra bir düşüşe girmiş kısa vadede. bu kadar hızlı çıkışın ardından normal olduğunu düşünüyorum. uzun vadede devamı gelir gibime geliyor yükseliş trendinin.

Sayfa 173/213 İlkİlk ... 73123163171172173174175183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •