Sayfa 26/213 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 201 - 208 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1.  Alıntı Originally Posted by sir Yazıyı Oku
    sayın jamiryo
    sahol yorumlayabilirmisiniz, düşünceniz nedir. teşekkür ederim
    SAHOL ,

ocak ayı başından bu yana fena olmayan bir trend yakalamış gibi. 10,16 yı önemli bir direnç olarak görüyorum. yükseliş trendinin devamı için burayı yukarı yönlü kırmasının gerektiğini düşünüyorum. eğer kırarsa 10,30, 10,42 ve 10,57 seviyelerine hareketler olabilir. aşağıda ise 9,91 önemli bir nokta. burası aşağı kırılırsa trend bozulur ve 9,80 , 9,48 ve 8,81 seviyelerine geveşemeler olabilir. kendi görüşümdür. YTD.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

2.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    merhaba , cusan suan bolinger üst bantın baya dışına çıkmış durumda. 60 dakikalık grafiğer göre olası noktaları işaretledim. 3,06 direncini kırarsa olası hareket noktaları 3,13 ve 3,24 bantları olabilir. destek noktaları olarakta 2,93 ve aşağı kırarsa da 2,85 ve 2,76 seviyelerine kadar gevşeyebilir. uzun vade düşünürseniz bilanço ve karlılıklarına da bakmak gerektiğini düşünüyorum. YTD. kendi düşüncemdir.
    CUSAN için aslında bu çizdiğimiz grafik çok güzel işlemiş. bugünkü tahtayı gönderiyorum. bugünün en düşüğü yukarıda belirttiğim 2,85 desteği olmuş, buradan geri dönmüş. en yüksek olarakta 2,93 direncini test etmiş 2,94 görmüş ve dönmüş.
    ama yinede yeni bir grafik isterseniz çizebillirim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.

3.  Alıntı Originally Posted by kademe60 Yazıyı Oku
    sn jamiryo goody ve cusan icin yorum alabilirmiyim..tsk
    CUSAN için yeni grafik bakcak olursak,
    27.01.2017 den bu yana hafif bir yükseliş trendi olduğunu varsayabiliriz. buna göre 2,88 ve özellikle 2,77 önemli destekler gibi gözüküyor. 2,77 aşağı kırılırsa trend kırılır ve tekrar bakmak gerekir diye düşünüyorum. 2,88 üzerinde kaldığı sürece 2,94, 2,99 ve 3,10 bantlarına hareketler görebiliriz. kendi görüşümdür. YTD.

4. Sn jamiryo topigi yeni gördüm ve ilk defa yaziyorum şu garip icin bir brsan bakabilir misiniz

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kademe60 Yazıyı Oku
    sn jamiryo goody ve cusan icin yorum alabilirmiyim..tsk
    GOODy ,
    gördüğüm kadarıyla goody 06.02.2017 den bu yana bir düşüş trendine girmiş gibi. 3,63 önemli bir destek. burası aşağı doğru kırılırsa 3,43 bandına kadar gevşemeler olabilir. 3,63 üzerinde kalmayı başarırsa 3,69 a doğru hareketler yapabilir ve burayı kırarsa 3,75 ve 3,83 bantlarına doğru hareketler olabilir. kendi görüşümdür. YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Sn jamiryo topigi yeni gördüm ve ilk defa yaziyorum şu garip icin bir brsan bakabilir misiniz

merhaba,
    BRSAN için,
    60 dakikalık verilere göre 9,69 un önemli bir nokta olduğunu düşünüyorum. burası yeşille çizdiğim trendin ucu. burayı aşağı kırarsa bu trend biter ve 9,53, 9,19 ve 8,84 bantlarına doğru gevşemeler görebiliriz. 9,69 üzerinde tutunmayı başarırsa yükseliş trendi devam edebilir ve 9,96, 10,03 ve 10,39 dirençlerine doğru yükselişler olabilir. kendi görüşümdür. YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by Jamiryo Yazıyı Oku
    merhaba,
    BRSAN için,
    60 dakikalık verilere göre 9,69 un önemli bir nokta olduğunu düşünüyorum. burası yeşille çizdiğim trendin ucu. burayı aşağı kırarsa bu trend biter ve 9,53, 9,19 ve 8,84 bantlarına doğru gevşemeler görebiliriz. 9,69 üzerinde tutunmayı başarırsa yükseliş trendi devam edebilir ve 9,96, 10,03 ve 10,39 dirençlerine doğru yükselişler olabilir. kendi görüşümdür. YTD.

Cok tesekkurler

8. merhaba İSGYO ya da bakabilir misiniz?

Sayfa 26/213 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •