Sayfa 101/300 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 801 - 808 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by KAM Yazıyı Oku
    Olumsuz yazanlara kapak olsun !

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tencere yuvarlanır kapağını bulur 1.05

Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    2.5 uğu gören hisse evet 0.7leride gördü son 8 senede. Lakin şuanki durumda dibe daha yakın görüyorum. Sirkette bir sorun çıkmadığında, borçlular çökmedikçe tepelerine, kanımca yükseliş kaçınılmaz... Hayırlısı tabiki, yanılıyorda olabilirim... Burada hisseyi kötülemeğin bir manası yok.. Aranızdaki en eski ortak bence benim, düşün bu hissenin 1 lotunu 1 dolara aldım. Eger gerçekten düşecekse bu hisse bi halt etmezse SAT arkadaş ne duruyorsun! YTD

Hımm Artıda kapandık! Whats up?

4. yeni çobanlar türemiş dardanelde şirketteki arkadaşlar çoban kelimesini iyi bilirler yatrımcının teki esmiş gürlemiş yatrım tavsiyesi degildir

5. Arsayı geri almayı söz verdiği tarihin bitmesine son 4 gün kaldı. Tabiki sözünü tutmayacak. Arsayı geri almayacak.
    Ama bunu unutturması lazım. Bunun için yakında bir haber gönderebilir. Mesela venezuellaya 200 konteyner ihracat yaptık, oraya fabrika kuracağız felan gibi...

Arsayı geri almayı söz verdiği tarihin bitmesine son 4 gün kaldı. Tabiki sözünü tutmayacak. Arsayı geri almayacak.
    Ama bunu unutturması lazım. Bunun için yakında bir haber gönderebilir. Mesela venezuellaya 200 konteyner ihracat yaptık, oraya fabrika kuracağız felan gibi...
    Eee SAT arkadasim hisseyi, bukadar kotuyse. Sat kurtul oyle degil mi?

7. Bazı arkadaşlar sürekli olumsuz haber pompalayarak bir şey yaptıklarını zannediyorlar.....

Yahu arkadaşım senin lafın ile kimse hisse almıyorki.... Benim lafım ilede almıyor.....

Neyin hesabını yapıyorsun..... ?

Kaldıki hisse afedersin ölmüş eşşek fiyatına gelmiş. Bundan sonra daha ne kadar düşecekki..... ?

Yok borcu varmış filan.....

Yahu borcu olmayıp 100 milyon dolarda ihracat yapan bir şirket olsa fiyatı 1 tl değil 10 tl olurdu....

Borrsanın kendisi bir risk zaten.... hisseyi alıyor isen hep kar etme ihtimalini hem zarar etme ihtimalini göze alıyorsun demektir. Koskoca Koç Holding , İş banakası bile % 50 düşmüş bu kriz ortamında bizim hissemi düşmeyecek.... ?

Yani sözün özü hissenin artma potansiyeli her zaman mevcuttur şu an için geldiği fiyatta gözönünde tutulur ise artma potansiyeli daha fazladır.....

ama bu artacağı anlamına gelmiyor....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Evet patron ne kadar kötü olursa olsun,hisse buraları taban etti
    ..ben sözde beklentili hissedeyim.o.ç. patronu yüzünden hisse yerinde sayıyor. Onum yerine bu olsaydı hisse şu an en az 5 yapardı.😢
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 101/300 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •