Sayfa 105/300 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 833 - 840 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Bu tablo bu hisseye güvenimi arttırıyor! İddaa ediyorum bors*****n en ucuz hisselerinden biri olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Şirketimiz 2018 yılını 23 milyon dolar ihracat ile tamamladı......

ilk 9 ayda yaklaşık 13 milyon dolardı....

Yani son çeyrekte sadece 10 milyon dolar ihracattan kazanıldı......

Diğer satışlarında arttığını tahmin ediyorum , düşen döviz kurları ile birlikte satışlarının ve esas falliyet karının artacağını buna karşın borçlarının önemli miktarda düşeceğini düşünüyorum.....

Üstelik daha yıla başlamadan 18 milyon dolarlık yani 90 milyon tlden fazla ihracat siparişide var.....

Bu yılın güzel olacağını düşünüyorum şahsen
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

3. 2000 yılından beri hangi yatırımcısına ne kazandırdı dardanel şirketi yanlızca benim takip ettiğim dardanel şirketi yıllardır yatirmcisni kandiran yalan söyleyen birsirket buarada benzin istasyonlarile isyapan dardanel degil niyazi onene gida ve dardania bunu bile yalan konusuyorsunuz

4. size katıldıgım tek bir konu var dardanel tarihinin en iyi dönemeni yaşıyor ciro satış üretim bakımından yatırm tavsiyesi degildir ama sizlere yatırmcının güvenı sıfır 2ci adam uzun adam

5. Son 10 yıldır yapılan tüm faaliyetler Dardanel in içini boşaltmak içindir.
    Dardanel neden batırılmıyor?
    Çünkü batsa idi geçen sene denizbank tan çekilen 50 milyonluk kredi çekilemezdi. Bu kredi Dardenia nın büyütülmesinde kullanılamaz dı.
    Çünkü batsa Dardanel in arsası muhteremin üzerine geçirilemezdi. Şimdi son olarak arsa taşeron çetinkaya inşaatın üzerine geçirilerek faaliyet tamamlanmış olacak.

6. Niyazi Önen Gıda Dardanel markasını kullanarak büyümeye devam ediyor. Dardanel de üretilen Dardanel markalı ürünler Niyazi Önen Gıda adına piyasada satılıyor. Dardanel zarar ediyor Niyazi Önen Gıda kâr ediyor. Dardanel adina çekilen krediler Niyazi Önen Gıda da kullanılıyor. Şimdi Dardanel in elinde olan arsa boşaltılacak. Niyazi Önen Gıda Dardanel markasını kullanarak yoluna devam edecek.

7. Basında çıkan tüm haberler yenilikler hep Niyazi Önen Gıda ya aittir. Bu şirketin tüm arge faaliyetleri Dardanel arge tarfından yürütülüyor. Tüm çalışanlarının maaşları Dardanel tarafından ödeniyor. Ceo Dardanel in ceo su. Sadece sahibi ky değil. Bu sirketi Dardanel e katar mı tabiki katmaz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Borsadaki Anonim Şirketler bağımsız şirketler tarafından her bilanço döneminde sıkıca denetlenir....

Burada normal vatandaşın söylediği şeyleri yıllardır koskoca Spk görmüyor , anlamıyor öyle mi ?

Yahu bu kadar kötü batacak bir şirket ise sat hisselerini çek git be adam......

Hadi biz safız anlamıyoruz bu işlerden... Sen anlıyor isen bu şirket eninde sonunda batacak ise burada işin ne?

Adam daha iki ay önce şirketi üzerine geçireceğini idda ettiğin şirketleri Dardanel Çatısı altında birleştirecekti ekonomik krizden dolayı yapamadı....

Acaba böyle bir hazırlık varda milletin elindeki hisselere mi göz dikdiniz merak ediyorum doğrusu....

Bir adam buraya hisseyi sadece kötülemek için geliyorsa burada normal olmayan bir şeyler var demektir....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Sayfa 105/300 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •