Sayfa 118/300 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 937 - 944 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Patron kötü de olsa,en azından hisse yaşıyor...bizim esemin ******** patronu,çekti fişi,öldürdü...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Çarli iki senedir yazıyorsun bir defa doğru yönlendirmedin bir defa doğru tahmin yapmadın bir defa işe yaramadın bir defa doğru söylemedin. Nasıl bir duygu bu. Ne menem adamım ben diye düşünüyor musun. Ramazanda da artmadı. Şimdi bir daha salla bakalım ne olacak.

3. dardanelzedeler olarak istanbulda spk nezdinde bir girişimde bulunamazmıyız ?

en azından bir avukatla dilekce verip yaptıgı sacma sapan islemlerin (mr.no ya aktarımlar) ihbar edemezmiyiz ?

bos bos hicbirsey yapamadan yılalrdır bekleyen bir grubuz

4.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Çarli iki senedir yazıyorsun bir defa doğru yönlendirmedin bir defa doğru tahmin yapmadın bir defa işe yaramadın bir defa doğru söylemedin. Nasıl bir duygu bu. Ne menem adamım ben diye düşünüyor musun. Ramazanda da artmadı. Şimdi bir daha salla bakalım ne olacak.
    1-Hisse tercihlerinizi kendi aklınız ve analizleriniz ile yapın diyor uzmanlar.....Eğer işiniz başkalarına kaldı ise vay halinize....

2-Ben hisse uçacak kaçacak demedim hiç bir zaman. yatırımcı tavsiyesi vermedim. sadece artma potansiyeli var dedim. üzüleceksiniz belki hala aynı fikirdeyim

3-borsa kar rekorları kırıyorda birtek dardanel mi artmıyor ? Borsanın milyar dolarlık şirketleri bir günde dardanelin değerinin 5-6 misli değer kaybediyor. öyle bir ortamdayız. Bu ortamdaki hisse düşüşü ile benim yorumlarımın alakası ne..?
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

5. dardanel deplasmanlı amatör ligden süper amatöre düştü şimdi üçüncü ligten bir takım almaya çalışıyor ye niyazi paraları yeee dardanel anlatılmaz yaşanır yalanlarla yatrım tavsiyesi degildir

6. niyazi çanakkale dardanel sporu satmış futbol kulübünü satmış hani başarısız olup amatör kümeye düşürdügü kulubü yatırım tavsiiyesi degildir ( carlislecullen) sen simdi takım çok karlı bir şekilde satıldı dersin dimi

7.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    niyazi çanakkale dardanel sporu satmış futbol kulübünü satmış hani başarısız olup amatör kümeye düşürdügü kulubü yatırım tavsiiyesi degildir ( carlislecullen) sen simdi takım çok karlı bir şekilde satıldı dersin dimi
    Boşuna maddi yükten kurtulmuş oldu.....

Güzel haber bence doğru ise tabi.....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8. Dardanel tonu iftar sofralarının baştacı yapamadık.
    Çarli sen bi Hatipoğlu hocaya sor bakalım. Ton balığından kurban olurmu diye.
    Yoksa millete ne umut satacağız.

Sayfa 118/300 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •