Sayfa 139/300 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Milyonlarca tl ciroya karşılık yip olmaz olamaz

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Milyonlarca tl ciroya karşılık yip olmaz olamaz

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    çok iyi firmanın hisse senedini iyi fiyata almak fikri warren buffetin ortağına aitti.evet ilk başta varren bufet tarafından akbul görmedi ama sonraları bu fikri beğendi.kriz ortamında iyi fikir ancak krizden çıkmasını öngördüğünüz hissenin fiyatını ucuzken kapmakta gerçek bir sanattır.

şimdi ben bu sanatımı icar etmiş bulunmaktayım. bir miktar dardl ile ortak oldum.
    nedenmi.? kuşlu sitede analizler grafikler yayınlamışlar.dileyen inceleyebilir.sağolsunlar bayağı aydınlandım.halbuki daha önce incelemek gerekirdi.1 lerde iken alsaydım çok müthiş olurdu.artık 1 ler hayal.
    şirketin cirosu inanılmaz artıyor.iharacatıda iddialı. yıl sonuna kadar 7 parsel arsayı bankalardan geri almak zorundaymış. bence bunu halledebilir.yada bunu halletmek için yabancı ortak alabilir yanına.zira orada 45 milyon usd gibi bir devasa beklenti varmış.haber akışının yıl sonuna kadar beklentili olduğu açık.
    bunun yanı sıra usd grafiği atmışlar.1998 de 7 usd yani bugünün parasıyla 40 tl civarı olan hissenin şimdi 1,49 dan işlem görmesi manidar.yüzde kaç iskontolu olduğunu hesaplayın.ytd

Nasip bakalım
     Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    çok iyi firmanın hisse senedini iyi fiyata almak fikri warren buffetin ortağına aitti.evet ilk başta varren bufet tarafından akbul görmedi ama sonraları bu fikri beğendi.kriz ortamında iyi fikir ancak krizden çıkmasını öngördüğünüz hissenin fiyatını ucuzken kapmakta gerçek bir sanattır.

şimdi ben bu sanatımı icar etmiş bulunmaktayım. bir miktar dardl ile ortak oldum.
    nedenmi.? kuşlu sitede analizler grafikler yayınlamışlar.dileyen inceleyebilir.sağolsunlar bayağı aydınlandım.halbuki daha önce incelemek gerekirdi.1 lerde iken alsaydım çok müthiş olurdu.artık 1 ler hayal.
    şirketin cirosu inanılmaz artıyor.iharacatıda iddialı. yıl sonuna kadar 7 parsel arsayı bankalardan geri almak zorundaymış. bence bunu halledebilir.yada bunu halletmek için yabancı ortak alabilir yanına.zira orada 45 milyon usd gibi bir devasa beklenti varmış.haber akışının yıl sonuna kadar beklentili olduğu açık.
    bunun yanı sıra usd grafiği atmışlar.1998 de 7 usd yani bugünün parasıyla 40 tl civarı olan hissenin şimdi 1,49 dan işlem görmesi manidar.yüzde kaç iskontolu olduğunu hesaplayın.ytd
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Genel Yönetim ve pazarlama giderleri çok yüksek

5. 2010-11-12 den beri burda bekliyoruz, ilk anda aklıma gelen geymeneli, manisali, toycemi, lotboy, bir de bir doktor vardi, bir sürü konuşuldu edildi hayaller planlar yapıldı o ama artık seneler oldu yazan çizen De kalmadı. Herkes bıktı uzandı belki mecbur kaldı zararına sattı

İnsallah yükselir çıkar biz de satar kurtuluruz..

Hasılat yüksek ama giderler çok

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Hasılat yüksek ama giderler çok

"İyi bir firmayı çok ucuza aldım."
    3.ve 4.çeyreklerde çok güzel bir dönüşüm olacak. Özellikle yılsonu 70 mly tl kar beklentisi var. Şrketin yıl sonu ciro hedefi 600 mly. Buda ister istemez karlılığı tetikler..

8.  Alıntı Originally Posted by Dallas Yazıyı Oku
    2010-11-12 den beri burda bekliyoruz, ilk anda aklıma gelen geymeneli, manisali, toycemi, lotboy, bir de bir doktor vardi, bir sürü konuşuldu edildi hayaller planlar yapıldı o ama artık seneler oldu yazan çizen De kalmadı. Herkes bıktı uzandı belki mecbur kaldı zararına sattı

İnsallah yükselir çıkar biz de satar kurtuluruz..
    2 doktor Dr Argın, ve Cemal bey. Gozanlı, çıstık,....

Sayfa 139/300 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •