Sayfa 148/300 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Geçen yıl aynı dönemde 90 milyon zarar açıklayan bir şirketin destek alamdan kara geçmesi büyük başarı bence...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. Kâr açıklaması başarı tamamda 3,5_4 demek doğru mu?borç 300 milyon 1 milyon karla 300 yılda bitmez,10 milyon kâr etse 30 yıl inşaat arsa desen durum ortada . Temettü vermeden ne anlamı var.Hep kendilerine çalışıyorlar.Allahtan sabırla bekliyoruz.Fiyat verilmesi doğru değil.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by yenice17 Yazıyı Oku
    Kâr açıklaması başarı tamamda 3,5_4 demek doğru mu?borç 300 milyon 1 milyon karla 300 yılda bitmez,10 milyon kâr etse 30 yıl inşaat arsa desen durum ortada . Temettü vermeden ne anlamı var.Hep kendilerine çalışıyorlar.Allahtan sabırla bekliyoruz.Fiyat verilmesi doğru değil.

Evet fiyat verilmesi oldukça yanlış bir durum....

Yönlendirme oluyor bir nevi spekülasyon oluyor.

Ancak Çanakkale'de yer alacak Çanakkale 1915 köprüsünün yapımı son sürat devam ediyor. Para dergisinin haberine göre bazı bölgelerdeki arsaların değerinde 10 kata varan artışlar. Şirketimizinde bölgede 100 dönüm civarı arsası varhki bu fiyat artışlarından doğrudan etkilenecektir diye düşünüyorum.

4. Fiyat vermek neden yanlış olsun.. Sadece piyasa değerine bakmak bile kafada bir fiyat olgunlaştırır.. Ayrıca şirket düzelme yoluna girmişse.. 100 milyon dolar mesela..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by turkertas Yazıyı Oku
    Fiyat vermek neden yanlış olsun.. Sadece piyasa değerine bakmak bile kafada bir fiyat olgunlaştırır.. Ayrıca şirket düzelme yoluna girmişse.. 100 milyon dolar mesela..

Şu an 17 milyon dolar.. Bu da hisse fiyatı 10 TL civarı demek.

6.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Ben hissenin fiyatı 90 kuruşa inmişken artma potansiyeli var dediğimde burada yemediğim laf kalmamıştı....

90 oldu 190.....
    1.Ben bu hissenin 10 yıl boyunca 2 defa 2.50 yi gördüğünü, ve bu Muhterem in hisseyi 90 kuruştan toplayıp 2 üstünde ky nin kucağına bıraktığını hep söylüyorum. Bu demektir ki bu hissenin buralara gelmeyeceğini demedim. Hatta biraz akıllı olursan buradan yine yükseleceğini çıkarabilirsin.
    2. Bu hisse yükselmeyecek demedim. Sadece sahiplerinin ahlaksızlıklarından bahsettim. Hala aynısını söylüyorum.
    3. Sen bu hisse 2 yıl önce 1.80 deyken düşerken yükselme potansiyeli var dedin. Hisse 90 kuruşa düştü. Ama yüzsüzlüğünle hiç utanmadın.
    4. Mr No gıda ve dadania yı dardanele katacak dedin ben katmayacak dedim iddialaştın. Katmadı utanmadın.
    5. Bir hissede senin gibi goygoycular varsa o hisseden uzak duracaksın. Senin yükseldi dediğin 1.95 fiyatı bu hissede olan ky nin 7~8 yıl önceki ortalama maliyeti. Nerede enflasyon nerede dolar.
    6. Sen bu hisseyi 2 yıl önce 1.80 den aldın ali bey. Sen kardamısın konuşuyorsun.

7.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    6. Sen bu hisseyi 2 yıl önce 1.80 den aldın ali bey. Sen kardamısın konuşuyorsun.
    1-İsmim ali değil....

2-bu hissede hiç zarr etmedim bugüne kadar.... al-sat denilen bir şey var bilmiyorsanız öğrenin

3-hissenin 1,80 lerden artma potansiyeli vardı. bugün hala var. hemde fazlasıyla var. geçen yıl 100 milyon tlye yakın zarar açıklayan şirket hiçkimsenin yardımı olmadan kara geçmiş yahu daha ne olsun. varmı böyle başka bir şirket...

4- artma potansiyeli var demenin illa artacak anlamına gelmediğini defalarca söyledim. yine söylüyoum.

5-bu hisse hal çok güzel potansiyeller barındırıyor bana göre.

8. Evet kuşlu sitede fiyatı yukarılara gidecek diyen grup var.90 Kr 190 oldu temkinli olmakta fayda var.

Sayfa 148/300 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •