Sayfa 151/300 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Eyvallah hoşbuldum kardeş..
    Sen kac yıl oldu hala tasıyorsun sanırım. Insallah istedigin fiyata gelirde bekledigine degmiş olur fakat bu kez ümitliyim
    Allah gönlüne göre versin
    En çok ümit 2011 de ülkerle görüşme sırasında vardı.
    Masadan kalkmış haberimiz olmadı.
    2017 de azaldı. Ama vardı.
    Çekirge hikayesi doğru olabilir.

2. 65 mlyn ciro yapan frigo bile 100 milyon piyasa degerine ulastı.. Hadi kaldır o güzel poponu
    Allah dan BGC tahtayı bos bırakmıyor sıkılan bunalanın malını itina ile alıyor onu gören yandaslar da bir üst kdm pesinde )

3. Evveett..
    VARAN 1

4. Hisse ile ilgili olumsuz yazmamın sebebi bu durumdu.Borclari ödemeyecekler, bankalarla yeniden anlaşıp uzun vadeye yaymaya çalışacaklar.Tabii bankalarla anlaşırsak.20 milyon dolar borcu oderlerse hisseye çok olumlu yansır.Hisse kaça katlar bilemem.ytd

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İste birde okuduğunu anlayamayan diyeceğim ama hakaret etmis olacağım bir nevi.. He okuduğunu anlamadın diyelim o zaman susarsın ama oda yok..

6. "Bina ve arazilerimizin geri alımı ve ilgili protokol kapsamın da ""TÜM BORCLARIMIZIN KAPATILMASI"" üzerine ilgili kurumlar ile başlanılması.
    İlgili kurumlar /
    Vakıfbank
    İşbankası
    TKB
    Birleşim Varlık
    Yani şirket diyor ki ben popoyu düzelttim siz şimdi görün dardaneli

7. Şimdi şu var tabii ki tahtaya start verecek kurumlar istedikleri kadar topladıklarını düsünuyorlar mı..
    Bana göre 2.60 direnci bu haberle kolay lokma bir önceki 3 lira tepesine odaklandım.
    Simdi şunu da gözden kaçırmayın 9 aylık da yıllardan sonra sembolik de olsa 1 milyon ( bir önceki 95 eksi idi ) kar acıklaması ve bugun ki haber ile STRAT verildi. Şimsi sırasıyla özsemaye düzeltmesi ve 12 aylık kar önem kazanacak

Sayfa 151/300 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •