Sayfa 164/300 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 2396 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Sanırım tahtacı yokluyor yukarıya doğru, ama yakındır çizmesi...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Dardanel, 2020’de 1 milyar TL ciro hedefliyor

Dardanel'den yapılan açıklamaya göre, 2019’da 700 milyon TL’yi aşkın bir ciroya ulaşan şirket, bu yeni dönemde ton balığında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri haline dönüşmeyi hedefliyor.

06.01.2020 15:38Dardanel'den yapılan açıklamada şöyle denildi:
    "1980’li yılların başında, Çanakkale bölgesinde paketlenmiş elma ve karides satmak için faaliyete geçmesi planlanan ancak Vehbi Koç’un öngörüsü ve Niyazi Önen’in girişimciliğiyle tamamen deniz ürünlerine odaklanan Dardanel, konserve ton balığını Türkiye’ye getiren ilk marka… Bu büyük girişimin ardından Dardanel, yalnızca iç pazara değil,
    Avrupa’nın birçok ülkesine de balık konservesi ihraç etmeye başladı.
    Ton balığı denildiğinde artık akıllara gelen ilk marka olmayı başaran
    Dardanel, 2020’de ise hedef büyütmüş durumda.

1200 çalışanıyla 1 milyar TL’ye koşuyor
    Türkiye’de ton balığı pazarı Dardanel ile başladı. Halen de pazarın dominant oyuncusu konumunda olan şirket, yüzde 55’lik pazar payına sahip tüketilen ton balığının ise yüzde 77’si de Dardanel tesislerinden çıkıyor. Bundan 35 yıl önce Niyazi Önen tarafından
    Çanakkale’de kurulan şirketin son 1 yıldır yönetiminde ise ikinci kuşak Mehmet Önen var. Bu değişimle birlikte hedeflerini yükselten, ciro ve ihracat rakamlarını hızla artan şirket, 1.200 çalışanıyla

2020’de 1 milyar TL’lik şirket olmayı hedefliyor.
    2019’da 700 milyon TL’yi aşkın bir ciroya ulaşan şirket, bu yeni dönemde ton balığında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri haline dönüşmeyi hedefliyor. Gelirlerinin yüzde 50’si için ihracat odaklanmış durumda.

4.04 sanırım yanlış gördün
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ben full senetteyım üstad, böylede devam.. Drdnlmızde tavan gosteriyor bozmazsa tabi... Hadı inşallah 2020 nin yıldızı olma yolunda.. Balat, hubvc, drdnl ve btr el ele zırvelere...
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

İşbtr de taban lakin gap alıyor
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

değil üstad tavanı gösterdi, sürpriz yapabilir kapanışa... Pıyasa durulduğu anda koşarız inşallah sorun değil..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

İşbtr eşleşme taban var mı elinde
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    değil üstad tavanı gösterdi, sürpriz yapabilir kapanışa... Pıyasa durulduğu anda koşarız inşallah sorun değil..

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    İşbtr eşleşme taban var mı elinde

Var üstad bekliyorum...

Sayfa 164/300 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •