Sayfa 168/300 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Abi tavanda olur tabanda....

Her şey olabilir
    Sayın carlislecullen , hisse 1.20 - 1.40 arasındayken ısrarla ucacak kacacak diye yazdınız.
    hatta ben bile yönetimin adamımı acaba dedim ?
    simdi tam yolu acık 7 tl dogru giderken niye tam tersine döndunüz ?

2.  Alıntı Originally Posted by Nezihi Yazıyı Oku
    Sayın carlislecullen , hisse 1.20 - 1.40 arasındayken ısrarla ucacak kacacak diye yazdınız.
    hatta ben bile yönetimin adamımı acaba dedim ?
    simdi tam yolu acık 7 tl dogru giderken niye tam tersine döndunüz ?
    Üstadım ben ne düşecek ne artacak diyorum....

Sadece dikkatli olmak lazım diyorum....

yoksa hissemiz hala önemli miktarda potansiyel taşıyor ama dünkü gibi sert hareketlerde yapabilir....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

3. Twitci ekip arada pedala köklüyor, ertesi güne fırlıyor tahta. Ky kendi içinde küçük ama Total de bir büyük grup oluyor

4. dardanel..hissesi inceleme alanima girmistir..satislari ve izellikle ihracati ciroyu devamli artirarak geliyor.. artik birclarini calisarak ve onceden kapatmaya basladi..egerki arsalarini geri aldim haberi gelirse fiyati tahmin bile edemeyiz..ben bu dardanele guvenim sonsuzdur.

5.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    dardanel..hissesi inceleme alanima girmistir..satislari ve izellikle ihracati ciroyu devamli artirarak geliyor.. artik birclarini calisarak ve onceden kapatmaya basladi..egerki arsalarini geri aldim haberi gelirse fiyati tahmin bile edemeyiz..ben bu dardanele guvenim sonsuzdur.
    Buraya kadar doğru.Peki yapılandırma yaptı.Borçlarını ödeyemez ise ne olacak.Öyle bir riski var mı var?Sizin düşünceleriniz nedir peki bu konuda...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

6. mallarini satmama gibi bir riski yok nerdeyse tekel konumunda yuzde 64 vuvari piasa elinde dardanelin..ihracat desen artirarak devam ediyor..bulundugu sektor krizlere de takilmaz..dardanel devam..canakkale koprusu isin baska bir ayagidir.

7. Her şey çok güzel beni tek korkutan bir şey var.....

Borsanın sürekli artıyor oluşu.....

Kar realizasyonu olurmu olursa ne kadar olur ? ibi sorular var kafamda....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

8. dardo.png

kapanıs da alımlar ..

Sayfa 168/300 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •