Sayfa 174/300 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    5.80 den aldım ne mutlu bana ucuza kapmisim malı ne güzel bayram erken geldi artık 3 ünde altına indi ne güzel haftaya 2 June altına iner bu guzel insanlar tv lerde reklam yapsın iyi düşüyor. Allah biliyo vay ben bunların hepini ne diyim bakalım nereye kadar [IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu hissede değilim ama sabırlı olmanda fayda var çok şanslı bir dönem başladı dardenel için Avrupa’dan çok güçlü gıda talebi var fiyatlarda yüksek

2. Teşekkürler dostum insallah
     Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Bu hissede değilim ama sabırlı olmanda fayda var çok şanslı bir dönem başladı dardenel için Avrupaâ��dan çok güçlü gıda talebi var fiyatlarda yüksek
    [IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Özel Durum Açıklaması (Genel)

İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    05.12.2019

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz ile Vakıfbank, İş Bankası, Birleşim Varlık A.Ş. ve Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş. arasında, vadeli borçlarımızın iskontolu surette defaten ödenerek kapatılması ve vefa hakkı ile 2014 yılında söz konusu mali kurumlara mülkiyetini devrettiğimiz Çanakkale de tesislerimizin yer aldığı 7 Adet parsel gayrimenkullerimizin geri satın alınması konusunda sürdürdüğümüz görüşmeler, anlaşma ile sonuçlanmıştır.

Varılan mutabakat sonucu belirlenen tutarlardaki ödemeler ve gayrimenkul devirleri Nisan ayı içinde yapılacaktır.

Bu İşlem sonucunda söz konusu mali kurumlara şirketimizin hiçbir borcu kalmamış ve söz konusu gayrimenkuller de şirketimiz varlıklarına (bilanço aktifine) girmiş olacaktır.

Söz konusu işlem tamamlandığında bildirilecektir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

4. Beklediğimiz haber geldi. Hayırlısı.

5. 31.03.2020 tarihli açıklamamızda yaralan geri alınacak gayrimenkuller için ilgili kurumlara toplam 53.480.715 TL ödeme yapılacak olup, gayrimenkuller bu tutar ile bilançomuzun aktifine kaydedilecektir.

Söz konusu borç kapamaları dolayısıyla da gelir tablomuzda gelir olarak yaklaşık 61 milyon TL iskonto kaydı oluşmaktadır.

6. özsermaye eksiden kurtulur mu ?

7. araziyi değerleme yapacak bu değerleme sonucuna göre özsermayeye bakacağız

8.  Alıntı Originally Posted by geymeneli Yazıyı Oku
    araziyi değerleme yapacak bu değerleme sonucuna göre özsermayeye bakacağız
    Sn. Geymeneli acaba fabrika arazisi kaç dönüm? Ben kendi sayfasında göremedim. Eğer ogrenebilirsek yeni dönüm fiyatları ile bir tahminde bulunabiliriz diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 174/300 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •