Sayfa 177/300 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    sevgili kardeşim tek mesele uzun süreli borçlar şirketin zararı ve eksi öz sermaye idi....bu ay kapatılacak borçlardan sonra arazi ve gayrimenkullere yeniden değerleme yapılacak..fazlasıyla öz sermaye artıya geçecek ve hiçbir sorun kalmayacak...şuan dardanelin önünde hiçbir sorun kalmadı lakin yatırımcılar hala olayı çözemedi....1 milyar ciro çoookkk büyük rakammmm...
    Sn. Egecballh1 , yorumunuzu şimdi daha iyi anladım. Öz sermaye artıya geçerse gerçekten mükemmel olur. Şirket bu sene yaptığı reklamlar ile zaten bir şeylerin değiştiği intibasini veriyor.

Yatırım tavsiyesi değildir..

2. Dün itibari ile hisseye girmiş bulunmaktayım Allah kimseyi utandırmasın ulusal pazara kadar hissenin önü açık.ayrıca çok yararlı bir yazı buldum okumanızı tavsiye ederim.yine bu krizde en ayakta duran sektör yiğecek olmuştur ve olacaktır ilk bilançoda akılların almadığı bir bilanço bekliyorum o kadar dandik hisseler akıl almaz fiyatlara geldiler bir çanakkaleli olarak sadece arazileri 1 milyara alamazsınız çanakkalenin KONUT YAPILAN bölgelerinde kaldı araziler piyasalar düzeldiği an hissemizin önü açılacaktır 2020 dardanel yılı olacaktır bu yazıda burda bi yerde dursun...YTD.

Dardanel, bu yıl 1 milyar TL ciro hedefliyor
    2020 hedefini 1 milyar TL ciro olarak açıklayan Dardanel, dönemde ton balığında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri haline dönüşmeyi hedefliyor
    İSTANBUL (AA) - Konserve ton balığını Türkiye’ye getiren ilk marka olan Dardanel, 2020’de bin 200 çalışanıyla 1 milyar TL'lik ciroya ulaşmayı hedefliyor.

Dardanel açıklamasına göre, 1980'li yılların başında, Çanakkale bölgesinde paketlenmiş elma ve karides satmak için faaliyete geçmesi planlanan ancak daha sonra Vehbi Koç'un öngörüsü ve Niyazi Önen'in girişimciliğiyle tamamen deniz ürünlerine odaklanan Dardanel, konserve ton balığını Türkiye’ye getiren ilk marka oldu.

Yalnızca iç pazara değil, Avrupa’nın birçok ülkesine de balık konservesi ihraç etmeye başlayan şirket, gelirlerinin yüzde 50’si için ihracata odaklandı. Hedeflerini yükselten, ciro ve ihracat rakamları hızla artan Dardanel, bin 200 çalışanıyla 2020’de 1 milyar TL’lik ciroya ulaşmayı amaçlıyor.

Tüketilen ton balığının yüzde 77’si de yüzde 55’lik pazar payına sahip olan Dardanel tesislerinden çıkıyor. 2019'da 700 milyon TL'yi aşkın bir ciroya ulaşan şirket, bu yeni dönemde ton balığında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri haline dönüşmeyi hedefliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Dün itibari ile hisseye girmiş bulunmaktayım Allah kimseyi utandırmasın ulusal pazara kadar hissenin önü açık.ayrıca çok yararlı bir yazı buldum okumanızı tavsiye ederim.yine bu krizde en ayakta duran sektör yiğecek olmuştur ve olacaktır ilk bilançoda akılların almadığı bir bilanço bekliyorum o kadar dandik hisseler akıl almaz fiyatlara geldiler bir çanakkaleli olarak sadece arazileri 1 milyara alamazsınız çanakkalenin KONUT YAPILAN bölgelerinde kaldı araziler piyasalar düzeldiği an hissemizin önü açılacaktır 2020 dardanel yılı olacaktır bu yazıda burda bi yerde dursun...YTD.

Dardanel, bu yıl 1 milyar TL ciro hedefliyor
    2020 hedefini 1 milyar TL ciro olarak açıklayan Dardanel, dönemde ton balığında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri haline dönüşmeyi hedefliyor
    İSTANBUL (AA) - Konserve ton balığını Türkiye’ye getiren ilk marka olan Dardanel, 2020’de bin 200 çalışanıyla 1 milyar TL'lik ciroya ulaşmayı hedefliyor.

Dardanel açıklamasına göre, 1980'li yılların başında, Çanakkale bölgesinde paketlenmiş elma ve karides satmak için faaliyete geçmesi planlanan ancak daha sonra Vehbi Koç'un öngörüsü ve Niyazi Önen'in girişimciliğiyle tamamen deniz ürünlerine odaklanan Dardanel, konserve ton balığını Türkiye’ye getiren ilk marka oldu.

Yalnızca iç pazara değil, Avrupa’nın birçok ülkesine de balık konservesi ihraç etmeye başlayan şirket, gelirlerinin yüzde 50’si için ihracata odaklandı. Hedeflerini yükselten, ciro ve ihracat rakamları hızla artan Dardanel, bin 200 çalışanıyla 2020’de 1 milyar TL’lik ciroya ulaşmayı amaçlıyor.

Tüketilen ton balığının yüzde 77’si de yüzde 55’lik pazar payına sahip olan Dardanel tesislerinden çıkıyor. 2019'da 700 milyon TL'yi aşkın bir ciroya ulaşan şirket, bu yeni dönemde ton balığında dünyanın en büyük 3 üreticisinden biri haline dönüşmeyi hedefliyor.
    Sn. Webmaster hayırlı olsun. Sizin gibi bir Çanakkale linin hissedar olması çok önemli. Örneğin arsa değeri hakkında söylediğiniz rakam beni acayip şaşırttı.😊 Biz şirketten sınırlı bilgi alabiliyoruz. Siz gozlemlerinizi de aktarirsaniz çok sevinirim. Herkese bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Webmaster hayırlı olsun. Sizin gibi bir Çanakkale linin hissedar olması çok önemli. Örneğin arsa değeri hakkında söylediğiniz rakam beni acayip şaşırttı.�� Biz şirketten sınırlı bilgi alabiliyoruz. Siz gozlemlerinizi de aktarirsaniz çok sevinirim. Herkese bol kazançlar.

Hissedeki herkeze hayırlı olmasını temenni ederim.
    Şunu söyleyebilirim fabrikanı sağı solu önü arkası her taraf sitelerle dolmaya başladı ordaki 1 adet dairenin bedeli şu an 250/400 bintl arası değişiyor bizim fabrika arazisini artık siz ölçüp biçin değerini benim hissiyatıma göre fabrikanın arazisi şu an 1 milyar üzeri ederi var yeniden düzgün ve tarafsız bir değerleme yapıldığında şu an borsadaki bir çok şirketi cebinden çıkarır vaziyete gelecektir herkeze bol kazançlar YTD.

5. eşleşmeler tavanda 6,13 te eşleşiyor herkez elindeki hissenin kıymetini bilsin 65bin lot tavanda bekliyor

6.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Hissedeki herkeze hayırlı olmasını temenni ederim.
    Şunu söyleyebilirim fabrikanı sağı solu önü arkası her taraf sitelerle dolmaya başladı ordaki 1 adet dairenin bedeli şu an 250/400 bintl arası değişiyor bizim fabrika arazisini artık siz ölçüp biçin değerini benim hissiyatıma göre fabrikanın arazisi şu an 1 milyar üzeri ederi var yeniden düzgün ve tarafsız bir değerleme yapıldığında şu an borsadaki bir çok şirketi cebinden çıkarır vaziyete gelecektir herkeze bol kazançlar YTD.
    Sn. Webmaster çok teşekkürler. Evet şirketten sırası ile kap haberleri gelebilir diye düşünüyorum.
    1) banka borçlarınin ödendiği gün
    2) değerleme şirketi anlaşması ( eğer anlaşıldı ise bilgim yok)
    3) Mayıs ayında bilanço.

Eksik fazla olabilir. Sadece öngörü.

7.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Webmaster çok teşekkürler. Evet şirketten sırası ile kap haberleri gelebilir diye düşünüyorum.
    1) banka borçlarınin ödendiği gün
    2) değerleme şirketi anlaşması ( eğer anlaşıldı ise bilgim yok)
    3) Mayıs ayında bilanço.

Eksik fazla olabilir. Sadece öngörü.

Bu arada ben çok cüzi bir miktar ile hissedarim. Keşke fazla para ile bu hissede olabilseydim 😊
    Sn. Webmaster müsait olduğunuz durumlarda eşleşme paylaşabilirsiniz benim gibi göremeyen hissedarlar için çok makbule geçer diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

8. https://www.google.com/amp/s/m.dunya...artirdi/467275

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 177/300 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •