Sayfa 183/300 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 2396 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Yahu tum bildiklerimizi unutturacaktin az kalmisti ahhabhahzahhhahajxckckckcck)

2. Hissenin tahtasinda pozitif veya negatif manipule oyunlari oynayan bir ekib var ise bunlarin hisse forum veya twit sayfalarinda ucacak kacacak veya batacak bitecek diyen hesaplari var midir yok mudur?

3. tahtanın spekülatörleri enselendi ama şimdi sanki tahta sahipsiz kaldı gibi. eşleşme aşağılarda şuan 6,40ta, artık müdahale eden de yok, kim yükseltecek eşleşmeyi şimdi naneyi yedik )))

4. tabandan eşleşe. yoksa taban serilerimi geliyor yine. grafik tam 2li tepe yaptı ve tahtanın sahipleri enselendi. ortam tabanlar için oldukça müsait oldu. ne umuyorduk ne bulduk amk bisti. ulan yoksa hepsi dümenmiydi lan, 6 lardan bizlere itelemek için hepsi düzmecemiydi yoksa amk ********leri sizi

5. her 10 dakikada bir eşleşme görüntülerini kaydediyorum telefonuma bunlar daha akıllanmamışlar belli oluyor hapis cezası alacaklar en sonunda spk ya mail ile yollucam her gün sonunda incelesinler işlemleri..

6.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    tabandan eşleşe. yoksa taban serilerimi geliyor yine. grafik tam 2li tepe yaptı ve tahtanın sahipleri enselendi. ortam tabanlar için oldukça müsait oldu. ne umuyorduk ne bulduk amk bisti. ulan yoksa hepsi dümenmiydi lan, 6 lardan bizlere itelemek için hepsi düzmecemiydi yoksa amk ********leri sizi
    Sn. Atakan , aslında neredeyse tüm BIST kağıtları Dardanel kadar yükseldi kanaatindeyim. Ama onlar hikayesi olmadan endekse göre yükseliş yaşadılar. Ama Dardanel bu süre zarfında işçi alımını %30, üretimini ise %50 artırıyor. Ben şahsen bu veriler doğrultusunda umutluyum. Ama tahtanın dinamiklerini de bilemiyorum tabi ki. İşte dün akşamki haber gibi. İnşallah bu tip insanların olmadığı güzel bir Dardanel tahtası ümit ediyorum 2020 için 😊

Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Atakan , aslında neredeyse tüm BIST kağıtları Dardanel kadar yükseldi kanaatindeyim. Ama onlar hikayesi olmadan endekse göre yükseliş yaşadılar. Ama Dardanel bu süre zarfında işçi alımını %30, üretimini ise %50 artırıyor. Ben şahsen bu veriler doğrultusunda umutluyum. Ama tahtanın dinamiklerini de bilemiyorum tabi ki. İşte dün akşamki haber gibi. İnşallah bu tip insanların olmadığı güzel bir Dardanel tahtası ümit ediyorum 2020 için ��

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Dardanel'in mevcut hikayesinin büyük kısmı fiyatların içinde zaten. Öyle olmasa özsermayesi -275 milyon olan bir şirketin değeri 350 milyon olamaz.

Bundan sonra başka gelişmelerin olması lazım. Mesela üretimini %50 artırdığına dair bilginin kaynağı nedir? Bu artırımı 2019 a bakarak mı söylüyorsunuz yoksa 2020 sonrasına yönelik bir artış mı?

8.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Dardanel'in mevcut hikayesinin büyük kısmı fiyatların içinde zaten. Öyle olmasa özsermayesi -275 milyon olan bir şirketin değeri 350 milyon olamaz.

Bundan sonra başka gelişmelerin olması lazım. Mesela üretimini %50 artırdığına dair bilginin kaynağı nedir? Bu artırımı 2019 a bakarak mı söylüyorsunuz yoksa 2020 sonrasına yönelik bir artış mı?
    Sn. Yarımada siz hissede yenisiniz sanırım 😊 geçmiş sayfalara bakarsanız görebilirsiniz. Hatta iscep te şirket haberlerinde 9 Nisan tarihli OYAK yatırım analizinde bulabilirsiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 183/300 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •