Sayfa 193/300 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2396 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Herkes yerinde mi?
    Sn. Volkan ben 8.30 vedalastim öğlen 😖 size çok teşekkürler paylaşım ve yorumlarınız için.

Endeksin biraz bozması ve hissenin aldığım değerden neredeyse % 100 yapması üzerine kar satışı yaptım. Kötü mü yaptım bilemiyorum. Belki yarın tavandan belki de iki gün sonra 10 TL den tekrar alicam ☺️ tüm ortaklara bol kazançlar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Volkan ben 8.30 vedalastim öğlen �� size çok teşekkürler paylaşım ve yorumlarınız için.

Endeksin biraz bozması ve hissenin aldığım değerden neredeyse % 100 yapması üzerine kar satışı yaptım. Kötü mü yaptım bilemiyorum. Belki yarın tavandan belki de iki gün sonra 10 TL den tekrar alicam âËœºï¸ tüm ortaklara bol kazançlar.

Rica ederim, öncelikle hakkında hayırlısı olsun. Dardanel illaki yükselir uçar kaçar demiyorum ama genel olarak yakın izleme pazarındaki hisseler endeksten ayrışabilir endekse bakara satış yapmanız pek doğru olmamış bence, burada önemli olan hissenin kendi dinamikleri. yinede güzel bir kar elde etmişsiniz hayırlısı olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Rica ederim, öncelikle hakkında hayırlısı olsun. Dardanel illaki yükselir uçar kaçar demiyorum ama genel olarak yakın izleme pazarındaki hisseler endeksten ayrışabilir endekse bakara satış yapmanız pek doğru olmamış bence, burada önemli olan hissenin kendi dinamikleri. yinede güzel bir kar elde etmişsiniz hayırlısı olsun.
    Sizin nezdinizde diğer ortaklar sn. webmaster ve sn.dedizdenizliyide bol kazançlar ☺️

4.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    https://invst.ly/qieui

7,38 zirvesinde gelen düzeltme sonrası 200 günlük hareketli ortalamadan destek buldu ve 9 günlük HO'nın üzerinde fiyatlamaya başladı ve 9 günlük HO yı destek alıyor. 21 günlük HO 50 günlük HO yı yukarı keserek orta vadeli yükseliş sinyali verdi. RSİ 70 seviyesi üzerine atarak güç kazandı. Bollinger üst bandına yakın bir seyir izliyor üst banda üzerinde hareketlerde geri çekilme yada yatay ihtimali olasılık dahilinde olsa da temel veriler burada gidişatı belirleyecek. yani genel olarak baktığımızda teknik olarak oldukça güçlü bir yapıya sahip 10.16 seviyesi dikkat edilmesi gereken bir seviye diye düşünüyorum ancak dediğim gibi burada teknikten çok temel analiz üzerinde çalşılmalı bunun içinde ilk çeyrek bilançolarını görmek gerekiyor. Yakın izleme pazarından çıkış içinde bilanço görmemiz gerekiyor.
    İlgilenen arkadaşlar için ön sayfaya alıyorum

5. Teşekkür ederim Sayın nicomedia. Kazancınızı güle güle harcayın.

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Sayın nicomedia. Kazancınızı güle güle harcayın.
    Çok teşekkürler sn. Denizldenizli☺️ ben yine buralardayım. Dardanel aşkı başka 2020 de☺️

Yatırımcı tavsiyesi değildir.

7. Herkese günaydın.. Güzel bir gün olması dileğiyle

T.eşleşme: 8,42
    eşleşme miktarı: 110 bin
    eşleşmede kalan: +2 bin

Sayfa 193/300 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz