Sayfa 194/300 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. T.eşleşme: 8,40
    eşleşme miktarı: 33 bin
    eşleşmede kalan: +25 bin

2. T.eşleşme: 8,40
    eşleşme miktarı: 76 bin
    eşleşmede kalan: +35 bin

Bu arada gün içi eşleşmelerde taban da gördük

3.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    T.eşleşme: 8,40
    eşleşme miktarı: 76 bin
    eşleşmede kalan: +35 bin

Bu arada gün içi eşleşmelerde taban da gördük
    hepsinin fotolarını aldım sayın volkan 7.60-8.00-8.20.8.30 ayrıca sabahki 8.88 ve 8.90 lar mevcut akşama kadar böyle devam etsin spk atarız olur biter kim dalga geçiyorsa öncekiler gibi cezalarını alırlar bizim için sorun yok

4. T.eşleşme: 8,40
    eşleşme miktarı: 133 bin
    eşleşmede kalan: -10 bin

5. T.eşleşme: 8,30
    eşleşme miktarı: 54 bin
    eşleşmede kalan: -4 bin
    Son düzenleme : volkan_izmir; 22-04-2020 saat: 13:51. Sebep: fiyat değişikliği

6. T.eşleşme: 8,00
    eşleşme miktarı: 25 bin
    eşleşmede kalan: +102 bin

7. Teknik göstergeler açısından güzel bir gün oldu. Cuma gününü de gün içi hareketler olsa da yatay seviyelerde kapatırız diye düşünüyorum.

8. Grafikte de görüldüğü gibi yükselen trendin destek hattı ve 9 günlük HO hisseyi yukarıda tutarken yukurı yönlü yapılan ataklarda da bollinger üst bandı karşımıza direnç olarak çıkıyor. Çarşamba günü kapanış verileri itibarı ile 9 günlük HO: 7,12 seviyesinde iken bollinger üst badı ise 8,59 seviyesinde bulunuyor. RSI kendini 70 üzerine atarak gücünü artırdı ve harareti yükseltmeden 70 üzerinde kalmaya devam edeceğini düşünüyorum. yarın ve önümüzdeki birkaç gün çok fazla aşağı salınmadan yatay bir hareket teknik olarak hisseyi rahatlattıktan sonra yine yukarı yönlü ataklar görürüz diye düşünüyorum. Tabi ki bunlar sadece benim kendi teknik yorumum. Daha öncede söylediğim gibi özellikle şirket ile ilgili pozitif haberlerin ardı arkasına geldiği şu dönemde temel veriler kesinlikle çok daha önemli. Gözaltı (yakın izleme) pazarından çıkış konusuna çok kafa yormaya gerek olmadığını ve bu sene içinde yakın izleme pazarından çıkışın çok olası olmadığını düşünüyorum. Dardanel şirketi çok farklı bir yapıya büründü ve küllerinden doğuyor bırakın gözaltında kalsın bundan zarar gelmez. Borçlarından arınmış üzerindeki ağırlıkları atmış bir Dardanel her bilançoda biraz daha güçlenecek ve hak ettiği ederi bulacaktır. Burada sormamız gereken soru Dardanel ne zaman gözaltından çıkar değilde Dardanel'in piyasa değeri yaklaşık ne kadar olabilir olmalı. Bu sorunun cevabı da bilançolarda saklı olacak ama gözaltında ama ulusal pazarda şirket bir şekilde ederini bulacaktır. Zamanı geldiğinde gözaltından çıkış içinde konuşacağız tabiki. Hepinize iyi bayramlar dilerim 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI tüm çocuklarımıza ve bizlere armağan olsun. İzmir'den sevgilerle.

https://invst.ly/qjuvw

Sayfa 194/300 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •