Sayfa 230/300 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by Black_broker Yazıyı Oku
    Kardeşlerim benim ayar olduğum mevzu şu, hisse çöp hisse demek istiyor. Gerçek değerinden 3-5 kat yukarı uçmuş güya. Mutluluk özürlümüsün arkadaşım Nezihi sen.. kaç yıldır hissede olduğun beni ne ilgilendirir. Sen hisseyi neden olumsuza sürükleyecek yazılar yazıyorsun. Onu cevapla,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    tane tane yazacagım ki rahat anlasılsın..
    1-) bok gibi konusma dedin
    2-) defol git dedin
    3-) sat git dedin

Ben diyorm ki Derinhisse gibi pazarlamacılar hisseyi tasırken dikkat edin.. ben hala buradaki herkesin hayal edemeyecegi bir lot sayısıyla bekliyorum ama bu SPK cezalarının sebebi neidr ?
    aralık ayında dardanel olumsuz yazan kiside nasıl 9 milyon tl degerinde cıkmıs bunları acıkla ?

yoksa emin ol ben artmasını senden daha cok isterim.

2.  Alıntı Originally Posted by kızıl ejder Yazıyı Oku
    Şirketimizin
    05.06.2020 tarihli yönetim kurulu toplantısında;

Şirketimizin, Sermaye Piyasası
    Kanunu ve ilgili yasal düzenlemelerine uygun olarak hazırlanan finansal tablolarında
    Maddi Duran Varlıklarımız için Türkiye Muhasebe Standartları Madde 16 Paragraf
    30'da düzenlenen maliyet yöntemi kullanılmaktadır. Ancak yeni varlık
    edimlerimizin olması ve söz konusu varlıkların gerçek değerleri ile finansal
    tablolarımızda yer almasını sağlamak amacı ile ilgili varlıkların
    muhasebeleştirilmesinde söz konusu yasal düzenlemenin 31. Paragrafında yer alan
    yeniden değerleme yönteminin kullanılmasına, bu yöntem değişikliğinin karar
    tarihinden itibaren uygulanmasına ve yetkili kurumlara, ilgili arsa, bina,
    makine, teçhizat varlıklarımızın güncel değer tespitlerinin yaptırılmasına karar verilmiştir.

Kamuoyumuza saygı ile duyurulur.
    Sn . Kızıl ejder beklenen güzel bir haber paylastiniz teşekkürler 😊

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. beklenen iyi haber ve Kap geldi :

Şirketimizin sahibi bulunduğu Dardanel Markasının güncel değeri (31.12.2015 tarihi itibariyle) ,DRT Kurumdal Finans Danışmanlık A.Ş'nce bugün tarafımıza ulaşan 14 Mart 2016 tarihli Marka Değerleme Raporıunda 86-122 Milyon TL (30-42 Milyon ABD Doları )aralığında olduğu belirlenmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

4. Bu hisseyi ben 2011 den beri taşıyorum. O dönemde aklımda kalan Nezihi, Geymeneli, Cıstık, Yenice vardı.Sloganımız ya 10 ya son du.
    Şu an Sayın Nezihi'yi burada görüyorum. Tvıtırcı daha bu hisseyi bilmiyorken biz buradaydık.ki o kişi daha 7-8 ay önce olumsuz yorum yaparken meğer hisse varmış elinde.

5. Bu bir bayrak formasyonu ise, zorlanmadan 13:00 TL olur. Sonrasına bakarız
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

6. Vay be!... 2011'den beri ha? İyi sabır varmış doğrusu...
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bu hisseyi ben 2011 den beri taşıyorum. O dönemde aklımda kalan Nezihi, Geymeneli, Cıstık, Yenice vardı.Sloganımız ya 10 ya son du.
    Şu an Sayın Nezihi'yi burada görüyorum. Tvıtırcı daha bu hisseyi bilmiyorken biz buradaydık.ki o kişi daha 7-8 ay önce olumsuz yorum yaparken meğer hisse varmış elinde.
    Sn. Deniz Denizli güzel yorum olmuş 👍😊 şu sosyal medya için TC kimlik no ile giris teklifini çok olumlu görüyorum ve herkes rahat eder diye düşünüyorum. Her anlamda bizler bir şey yazarken artık on kere düşünürüz . Bilmem katılır mısınız?

8.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku

Bu bir bayrak formasyonu ise, zorlanmadan 13:00 TL olur. Sonrasına bakarız
    Sn. Amateur paylaşım için teşekkürler 😊 şu anda sayfada tek teknik analiz yapan sizsiniz.

Önceki paylaşımınızda dik bir kanal demiştiniz . Sanki ince ince bir çıkış var yukarı yönlü.

Sayfa 230/300 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •