Sayfa 245/300 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,152
     Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    Araç garantisi gibi düşünün hangisi önce dolarsa. Azami rakam 15.000.000 azami lot 500.000.

İsterse 50 TL fiyattan da alır 20 TL fiyattanda.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok iyi bir benzetme lakin şöyle bir örnekte var egeend yıllar once 500 tl kadar gerı alım yapacak deı hissi soluksuz 350 tl gıtmıstı...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. "Sen patronsun. Diyorsun ki ya maksimum 500bin lot ya da 15milyon liralık lot alacağım. Bunu da yönetim kuruluna sunacağım onaylandıktan sonra pay geri alımı başlatacağım.
    Kağıt o sırada 29 lira.
    Bu açıklamadan sonra ne beklenir?
    Sen tahtacı olarak kerizin tekiysen kağıdı baskılarsın böyle son iki günkü gibi ve patrona da 500bin lot hediye edersin.
    Yada onay çıkana kadar kağıdı uçurursun artık yönetim kurulundan onay çıktığında kağıt kaç para ise 15milyonluk hisse toplar patron piyasadan hisse kaç paradan olursa olsun."

Benim bu konu hakkındaki yorumum yanlış mı arkadaşlar?
    Kaçırdığım veya yanlış anladığım bir nokta mı var?

3. Bildiğim kadarıyla yetki alınsa da bir bağlayıcılığı yok. Hiç geri alım yapılmayabilir de. Daha bilgili arkadaşlar bu kararın bağlayıcılığını açıklayabilirler.

4. 13.10.2020 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla başlatılan pay geri alım programı kapsamında, 19.10.2020 tarihinde birim pay fiyatı 27.00 TL tutarında toplamda 30.000 adet pay geri alınmıştır. Şirketimizin sahip olduğu DARDL payları 30.000 adede ulaşmış olup, Şirket sermayesine oranı %0.06 dır.

Kamuoyumuza saygı ile duyurulur.

5. Tahtacı ve patron aynı kişiyse aynen böyle dediğiniz gibi olabilir, önce denizden oyakttan kendi malını satışa yigar 30 geçmesini engeller sonrasında 27den alırsın. Balinayi izle

6.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    "Sen patronsun. Diyorsun ki ya maksimum 500bin lot ya da 15milyon liralık lot alacağım. Bunu da yönetim kuruluna sunacağım onaylandıktan sonra pay geri alımı başlatacağım.
    Kağıt o sırada 29 lira.
    Bu açıklamadan sonra ne beklenir?
    Sen tahtacı olarak kerizin tekiysen kağıdı baskılarsın böyle son iki günkü gibi ve patrona da 500bin lot hediye edersin.
    Yada onay çıkana kadar kağıdı uçurursun artık yönetim kurulundan onay çıktığında kağıt kaç para ise 15milyonluk hisse toplar patron piyasadan hisse kaç paradan olursa olsun."

Benim bu konu hakkındaki yorumum yanlış mı arkadaşlar?
    Kaçırdığım veya yanlış anladığım bir nokta mı var?
    Tahtacı ve patron aynı kişiyse aynen böyle dediğiniz gibi olabilir, önce denizden oyakttan kendi malını satışa yigar 30 geçmesini engeller sonrasında 27den alırsın. Balinayi izle

7. bedelli bedelsiz beklentisi olan var mı ?

varsa neden ?

8. Şirketin yaklaşık %70 oranında hissesini elinde bulunduran patron niye ilave alım yapar?

Bence şirketin şu anda olduğundan çok daha iyi yerlere geleceği beklentisiyle.

Bu çok olumlu durumdan bile olumsuzluk çıkarmaya, baskı vs.den söz etmeye ne gerek var ki? Bekleriz, elbet bir gün daha iyi bir şeyler olur.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Sayfa 245/300 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •