Sayfa 283/300 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon
Arama sonucu : 2396 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Son söz: Bu bedelli operasyonu ve şirket alımı başarı ile sonuçlanırsa, o zaman da müthiş olur. Takip etmek lazım.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bu işlem bile etik değil. Kendi bedelliye girmemek için hisseleri holdinge aktarıyor,bir saat sonra %1000 bedelli.
    holdinge aktarınca bedelliden nasıl kurtuluyor anlamadım ?

Son dönemde şirketler hem ortaklarının cebindeki paralara göz diktiler. bütün şirketler bedelli açıklıuyor yavaş yavaş...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    holdinge aktarınca bedelliden nasıl kurtuluyor anlamadım ?

Son dönemde şirketler hem ortaklarının cebindeki paralara göz diktiler. bütün şirketler bedelli açıklıuyor yavaş yavaş...
    Sayın carlislecullen, ben bedelliden kurtuluyor demedim. Bedelli yükünü kendi üzerinden alıyor, Holding üzerine yıkıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın carlislecullen, ben bedelliden kurtuluyor demedim. Bedelli yükünü kendi üzerinden alıyor, Holding üzerine yıkıyor.
    tamam arkadaşım. eleştiri anlamında söylemedim sadece merak ettim Dostum...

evet ilginç ( ! ) bir tesadüf olmuş gerçekten...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

5. Bu işlerin sabıkalısı Niyazi Önen'in geçmişte de yaptığı eylemdir bu tarz hareketler. Muhtemelen 12-13 liralara sarkıtıp, bir banka ile hisse karşılığı kredi sözleşmesi imzalayıp, borçları kapatıp üstüne yatırım yapabilirler. Uzun vadeli düşünenler için alım yerleri 12-13-14 olabilir. Buralardan şahsen almam, olanı da sattım bugün. Telegram gruplarında pazarlayanları sa ciddiye almamanızda fayda var. Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir. Bana inanıp zarar edebilirsiniz.

6. yuzde 1000 bedelli nedir ?
    madem o kadar sıkıntın var niye şirket alıyorsun ? önce TR de düzelt durumunu
    asllında 1.ceyrek bilanco zarar acıkladıgında satacaktım 26-27 den ama acgözlülük yapıp 38tl bekledim
    simdi 20tl den bile satılmaz.

hisse basına 10 tl kim ödeyecek ? KY hayatta ödeyemez. 5000 lot icin 50bin mi ödeyecek ?

rüchan olayını bilen birisi düzgün anlatır mı ?

dardl bölünmeden sonra 2.30 a inerse bir gün önceki fiyatıyla arasında ki fark mı rüchan ?

7. Hisse Beşiktaş, GS, Fb kuruluş yıllarında dolaşıyor. Hedefi büyüt Niyazi.

8. Bu arada bizim Dardi den önce %1000 bedelli açıklayan (18 mayıs)Frigo düşüşlerden sonra bu hafta iyi prim yaptı. Gerçi lot sayısı daha az. Darısı bize.

Sayfa 283/300 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •