Sayfa 288/300 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon
Arama sonucu : 2398 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by kızıl ejder Yazıyı Oku
    Şirketimizin gerçekleştireceği bedelli sermaye artırımında yeni pay alma hakları, 12.08.2021 - 26.08.2021 tarihleri arasında kullandırılacaktır.

Kamuoyumuza saygı ile duyurulur.
    Referans fiyat için ne diyorsunuz sayın ejder

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kızıl ejder Yazıyı Oku
    Şirketimizin gerçekleştireceği bedelli sermaye artırımında yeni pay alma hakları, 12.08.2021 - 26.08.2021 tarihleri arasında kullandırılacaktır.

Hakkımızı kullanalım mı? Bu konuda pek bilgim yok maalesef

Sent from my SM-M315F using Tapatalk

3. İlgi açıklamamıza konu Alacak Devir Anlaşması uyarınca belirlenen 6 milyon Euro ödeme, ilgili mali kuruluşlara (NBG, Alpha
    Bank, Cairo No.3 (Eurobank), Metexelixis (Quant), Piraeus Bank ve ABC Factors ) yapılmış ve böylece söz konusu mali kuruluşların G .Kallimanis SA şirketinden olan alacakları, teminatları ile beraber şirketimize geçmiştir.

4. 13 08 2021 KAPANIŞ

İŞLEM HACİMLERİ:

DARDL: 9.172.946

DARDLR: 33.903.844

5. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında DARDL.E paylarında 18/08/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 01/09/2021 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

SPK'nın 11/02/2021 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-50 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

6. Bilanço geldi ve zarar.

7. Bugün bir miktar pozisyon açtım. Bedelli sermaye artırımı tahtadan birilerini kovmak için yapılmış olabilir diye düşünüyorum. %1000 sağlam bir bedel. Herkes altından kalkamayabilir. Hisse brütteyken girmek biraz riskli ama bakalım göreceğiz.

Yatırım tavsiyesi değildir, hayal ürünüdür!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Bugün bir miktar pozisyon açtım. Bedelli sermaye artırımı tahtadan birilerini kovmak için yapılmış olabilir diye düşünüyorum. %1000 sağlam bir bedel. Herkes altından kalkamayabilir. Hisse brütteyken girmek biraz riskli ama bakalım göreceğiz.

Yatırım tavsiyesi değildir, hayal ürünüdür!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu mantıkla yatırım yapılmaz, sadece kumar oynanmış olunur. Bol şanslar

Sayfa 288/300 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •