Sayfa 30/301 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2404 madde; 233 - 240 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Ya gerçekten ilginç bir yorum olmuş😃köprü çanakkalenin değerini komple arttırıyor istanbula ve izmire yakınlığıyla dinlenme tesisimi buda yol kenarında olacak!!! Birde niyazi önen bu şirkete cebinden para koydu almadı tahsisli yaparak. Şirkette dimdik ayakta ve büyüyor. 😎

2. Patron bu yıl içinde 750k civarı mal almasaydı. ( OYAK )
    Şirketin %70 ve üstü ky de olsaydı.
    Hisse fiyatı 7/8 ler de olsaydı katılabilirdim..

3. Evet tunahanın dediği gibi hisselerin %70 i patronda bu çok iyi bir avantaj bizler için strateji için. Bu şirketinde üç yolu var önünde ya kendisi hızlı büyüme trendiyle kendisi bir yere gelecek yada şirket ortak alıpta yoluna devam edecektir. Bir ihtimalde şirket komple satılabilir. Başka bir şık yok.

4. 1. Balık yüklü gemi gelmedi. İndirilme görüntü leri çok eski idi. O gemi bu sene Turkiye ye hiç gelmedi. Bilerek yalan haber yaptı. Kredi ile balık almadı.
    2. Niyazi önen gıda tamamen dardanel in parasıyla kuruldu. İşçilerin parası dahi dardanel tarafından ödeniyor. Ama bilanço da dardanel in niyazi önen gıdaya milyonlarca borcu görünüyor. Dardanel in içi boşaltılıyor.
    3. Neden tahsisli parası ödedi? Kaz tavuk misali. Tahsisli yapmasaydı tahtası kapanıyordu. Bu sene 51 milyon kredi çekemezdi. O parayı niyazi önen gıdaya aktaramazdi.
    3. Hakkı olmadığı halde halen niyazi önen gıda ürünlerinde dardanel markasını da kullanıyor. Marka parası ödemiyor. Ky markaya da ortak.
    4. Şu anda dardanel in ozsermayesi kredi ile beraber 250 milyon eksi. Arsa nın %20 si gitti. %80 ı bankaların. 12.5 milyon dolar oderse geri alır. En iyi 20 milyona satar. 7. Milyon dolar kazanır. Özsermaye nin %10 unu indirebilir. -225 milyon artarak gider.
    Dahası var devam edeceğim. Bu adamlar hırsız. Siz bunları bilmiyor musunuz. Neden bunları yazmiyorsunuz. Sakin bana burda ne işin var demeyin.

5. Sn manisalı gerçekten paronoya olmuşunuz siz söylediğinizin hepsi sizin uydurmanız ya o zaman burda ne işiniz var😃hammadde alımını tüm basın verdi ya çok komik şeyler yazıyorsunuz gerçekten dardanel markasıda niyazi önene aitti sırf şirketin özsermayesi artıya geçsin diye şirkete bedelsiz verdi sense hala adama hırsız diyon😎çok ayıp artı bu yazdıkların suç iftira atmak hırsız demek çok büyük cezası var bir dünya tazminat ödersin ben seni uyarayım. Dediklerinin hepsi iftira birde gemi helmedi diyordun abovvvv yuh artık.😃

6. Bu manisalı arkadaşın toplam iki gönderisi var ikiside dardanele yani sırf bunları yazmak için nick alınmış!!! Enteresan

7. 4-5 yıl önce ulkerle görüşüyoruz diye açıklama yaptı. Görüşmeler 6 ay sürdü. 3. ayında bunlar görüşmeleri bırakmış. Ama basına açıklama yapmadı. 2-2.5 arasında millete sattı. Elindeki hisseleri bitirince basına açıklama yaptı. Benimde paramı çaldı. Hisse 60 kuruşa düştü. Hırsızlar oradan topladı. 2 üstünde milletin kucağına veriyor. Evet benim 2 gonderim var bu 3. Bazı cakallardan değilim. Hırsızlar a çanak tutmuyorum.

8. Balık alımı haberi sahibi olduğu ton tv tarafından yapılarak diğer basın kuruluşlarına gönderildi. Video da geminin adı yazıyor. Bakın rotasına bu yıl nerelere gitmiş görürsünüz. Haberi hepsi ton tv den almışlar. Video hala youtube de var.

Sayfa 30/301 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •