Sayfa 35/300 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 273 - 280 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Dardanelin yatırımcı ilişkileri sorumlusu ve aynı zamanda mali işler koordinatörü var aşkın bey. Onunla bazı konular hakkında yazışıyoruz. Nihayete erince yazarım buraya. Spk yada ayrıca bilgi verdim inceleme talebiyle . Bunun haricinde sizlere teklifim birlikte gitmemiz yönündedir. Benim ikametgahım bandırma ve çanakkaleye iki saatlik mesafedeyim. Bir gün belirleyelim ve hep beraber gidelim. Öncesinde bir akşam sizleri misafir edebilirim başımın üstünde yeriniz var. Önemli olan doğruyu bulmak ...

2. Gecen ay da 2.5 hareketinde bgc alislari vardi..bugun de son dakikada 2.31 kapatan 20 bin kusur lot alisiyla bgc oldu..bgc partners yabanci agirlikli calisan ve yatas,logo..vb donemin nispeten kucuk sirketlerini onermis kurumlarin basinda gelir..tamamen hissiyat bence burada onemli gelismeler olacak yakinda..bu sirket hakkinda karamsar olan kaybedecek gibi geliyor bana..ortaklik en yuksek ihtimal..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

3. Bende aynı fikirdeyim . Bgc le çalışanlar genelde büyük yatırımcılar ve fonlardır. Örneğin geçen hafta özak ın bir kısım hissesine yabancı ortak bulmak için yetki aldı. Daha önce netaş ve migrosun satışındada aktif rol aldı. Durup dururken bu kurum hisse almaz heleki gözaltı pazarından.

4. SPK ya şikayet yapıldığında diyelim SPK şikayeti haklı buldu. Yapacağı ilk hareket kayyum atamaktır. Kayyum demek bitisin başlangıcı. Bu da ky ye çok zarar verecektir. Ben bu hisseye yatırım yapan kişilere zarar vermek istemem.

5. manisalı kardeşe burda katılmıyorum başkasından çok kendini düşünüyor galiba elinde çok yüklü malvar şirket zara görüse o herkezden çok kendi zararını düşünüyor bence

6. Bence SPK dan once sirketi her turlu finansal bilgiyi almaya yonelik zorlamak gerekiyor..halka acik sirket olarak asli gorevlerinden biri yatirimcilarin beklentilerine cevap verebilmektir..en kisa zamanda sirketle kontaga gecmekte fayda var..kararli olursak gorusup bilgi edinebiliriz

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

7. Bu geminin batması binecek ikinci gemisi olana pek dokunmaz. Benim yaptığım yorumlara göre bir kişi elimde hisse olmadığı ve hisse almak için yorumlari yaptığımı söylerken bir başkası çok yüklü hisse sahibi olduğumu düşünüyor. Herkesin hissesi kendine. Benim bildiğim denenmiş yöntem karşılıklı konuşma yoluyla hiç bir şeyin çözülmediği. Karşıdaki kişiyi Nasrettin Hoca nın bahçesine diken ekme fıkrasında olduğu gibi aptal yerine koyarak masal anlatıyorlar. Ya hikayeyi dinlersin ikna olmuş gibi çıkarsın ya da ağzına geleni söylersin güvenlik yaka paça seni atar.

8. Nasrettin Hoca'nın birine borcu varmış. Epey bir zaman borcumu geri bıraktırmaya muvaffak olmuşsa da günün birinde alacaklısı dayatmış, parayı isterim diye tutturmuş. - "Hocam, şu bizim parayı artık ver." demiş. Hoca: "Hayhay" deyip gülümsemiş. "Para senin, borcumu inkar etmiyorum. Dur da biraz konuşalım." Adam, parasının alacağı umuduyla Nasrettin Hoca'nın anlatacaklarını dinlemeye koyulmuş. Hoca eliyle bahçesinin kenarındaki kazılmış yerleri işaret ederek. - "Bak" demiş. "Şurasını görüyor musun?" - "Evet görüyorum." - "İşte oraya diken ektim." - "Diken mi ektin? Ne olacak o dikenler?" - "Baharda o dikenler çıkacak, büyüyecek; yoldan geçen koyunların tüyleri o dikenlere takılacak, ben de o yapağıları toplayacağım. Eğirip iplik yapacağım. O ipliği satıp elime geçen parayla sana borcumu vereceğim." Zavallı adam bu uzun hesap karşısında gülmekten kendini alamayınca Hoca, "Seni köftehor seni" der. "Peşin parayı görünce nasıl gülersin, değil mi?"

Sayfa 35/300 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •