Sayfa 44/300 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 345 - 352 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. ümraniyedeki fabrika arazisi niyaziönen gıdanındır ona birşey demem o fabrika razisini nasıl aldı hangi parayla

2. Sorsana kendisine? Ama ben söyleyeyim orda fabrika arazileri çok komik giyatlarda yeterki fabrika kurcam de tahsis ediyorlar.

3. Dardanel markası halka açık olan dardanel firmasının malıdır. Dardanel markasını niyazi önen gıda nasıl kullanır.

4. SPK ya yazmasını bilen bir arkadaş en azından bunu yazarsa niyazi önen gıda nın dardanel markasını kullanması engellenebilir.

5. Hisse fiyatı 2,25 ile 2,50 arasına oturmuş duruyor. Bu seviyeler kırılma noktası aşağı yada yukarı yönlü

6. Bu arada iran ve rusyayla yapılan ekonomik anlaşmalar ticaretin hızlanması dardanel in ihracatınada mutlaka olumlu yansıyacaktır.

7. Piyasa beklentim; eylül sonuna kadar ırak refarandum konusu , almanya seçimleri fed açıklamaları gündemden kalkmış olacak yada başka deyişle etkisi daha az olacak. Iraktaki refarandum için kişisel beklentim son gün erteleneceği yönündedir. Barzani bunu gündeme getirdiki kendine yandaş bulmak için ve pazarlık konusu yaparak bazı menfaatlar elde etmek için. Diğer taraftan bakıldığında tek başına türkiye,iran ve arapları karşısına alamaz. Mutlaka abd ve israilin bop projesi ile ilgili bir durum bu. Bir kaç sefer deneme yapacaklar bu şekilde. Yada o bölgede bazı bölgeleri kontrol etmek için dikkat çektiler. Bu konuyu fırsat bilen bazı büyük fonlarda ülkemizde piyasaları manipule edip kazanca çevirdiler. Çarşamba fed açıklamasından sonra normalleşme başlar. Haftayada refarandum iptalinden sonra gerçek beklenen yükseliş başlar. Dolar tl uzun vadeli beklentilerine baktığımızda türk lirasının değerlenmesi yönünde. Ülkemiz teşvikli büyümeside borsada yabancı payının % 72 civarına gelmesini sağlayacaktır. Şuanda %65 seviyesinde. Bu kaçınılmaz süreçtir. Diyelimki refarandum yapıldı. O zaman askeri müdahaleden çok yaptırımlarla barzani yok edikecektir. İran ve türkiye olmadan orda aç kalırlar ticaretleri durur. Göze almaları çok zor. Endeksin bu dalgalanmada göreceği en düşük değer 105.000 seviyesidir. Yarın içinde önce düşüş sonrasında tepki yükselişi olabilir. Yarın için endeks aralığım 105.500 ile 108.000 yani bol marjlı bir gün olacaktır.

8. Bizim sirketin bu 5000 puanlik dususte deger kazanmasi bence epey manidar..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Sayfa 44/300 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •