Sayfa 49/300 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 385 - 392 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Muhalifler konustukca tahtayi tutuyorlar..boyle devam arkadaslar..piyasa %7 dustu bazi tahtalar %10 ustu bizim ki tas gibi..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

2.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Burada ne işim var.
    Amacım patronun hisselerini elinde patlatarak intikam almak.
    0.60 dan topladığı hisseleri 2 üzerinden satışına engel olmak.
    Bizim paramızı aynı taktikle çaldı. Bidaha bunu yapmasına müsade etmemek.
    Senin amacını zaten önceki sayfada yazdım.
    Gozalti pazarinda iken toplu tahtada mal cikaramaz..zaten bu yazdiginla eninde sonunda sirketi duzeltmesi lazim yoksa patron da kazanamaz..malin toplanmasi en buyuk beklenti..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

3. Kerevitaş çok hareketli bu piyasada %10 yukarıda dikkatimi çekiyor sektördaşımız

4. Dardanel in eskiden 6 faaliyet konusu vardı. Dardanel hissesi alanlar bunların hepsine ortaktı. Meyve sebze bölümü donmuş ve konserve ürünler zarar ettiği için kapatıldı. Pizza yapan bölüm vardı. Hamur işleri adıyla. Bu bölümü de zarar ettiği için kapattığını açıkladı. Ama bu bölüm hiç kapanmadı. Dönüştürüldü. Şimdi bu bölüm hazır sandviç üretiyor. Teknoloji benzer. Hamur işleri Dardanel indi sandviç değil. Niyazi önen gıda ya ait. Hamur işlerine ky ortaktı. Sandviç Niyazi Önen Gıda nın. Hamur işlerinin tüm personeli şimdi güzel Dardenia sandviclerini üretiyor. Ne güzel dimi.

5. Öyle birşey yok zaten mümkünde değil ya bu kadar çamur atıyorsun git fabrilaya gör. Cesaret edemessen ben götüreyim seni. Bu kadar açık yürekle söylüyorum. Hodri meydan

6. Mr No ve Dardenia nın Dardanel e devri olması lazım. Hemde Dardanel in kasasından bir kuruş çıkmadan. Niyazi Önen Gıda lağvedilmeli. O zaman samimiyetine inanırım. O iki marka tamamen bizim paralarımızla kuruldu.

7. SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 49/300 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •