Special Days Image
Sayfa 74/300 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 585 - 592 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. İstikrarlı olduğu tek konu zarar. Bu konuda hiç yanıltmıyor.
    3 ayda 9 milyon zarar ederse 12 ayda 36 milyon zarar eder.
    Yılsonunda özsermaye -250 milyon olacak demektir.

2. Firmanın esas faaliyet karı 1,5 milyon tl den 7,5 milyon tl ye yükselmiş....... 5 kat artmış.....

Yani şu borçlarını bir halletse patlama yapacak ama maalesef kur farkı giderleri ve faiz giderleri şimdilik hisseyi baskılamaya devam ediyor.....

şirketin borç artışı durdu buda olumlu bir haber bana göre
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

3. buralarda bi hiti kardeş vardı atıp tutan nerelerdesin kardeş biraz atta bide bilgilenelim artık

4. Hitit gitti ama hitit ler hiç bitmedi. Her kademede başka hitit geldi. Şimdi çarli hitit zamanı.

5. Tek kelimeyle​ "BATTIK"..
    Bunu kendime alistiriyorum. Senelerdir buralarda olup da yazmak ve hatta okumak istemeyenlere selam olsun..

6. http://m.haberturk.com/dardenia-da-h...010556-ekonomi

But haberi forekse niye koydularsa artık. Dardenia ne alakası var dardanel ton ile. Sadece arka taraftan paraları cukkaladiklari şirket, tabi on tarafta böyle resim tiyatro yapmak lazım.

7. Adamın elinde tahsislilerden aldığı boşaltamadığı 20 milyon lot var. Bu lotları satmak için yeni bir attraksiyon yapabilir. Neden mi söylüyorum. Tv lerde dardanel reklamı artmaya başladı.

8. Bilmediğimden soruyorum........

14 Şubeli Dardenia'da tüketilen balıklar nereden alınıyor......

Dardanel'den mi yoksa başka bir yerden mi ?
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

Sayfa 74/300 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •