Sayfa 85/300 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 673 - 680 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. balıkadam balıkadam şu an forumda Avatarı batık batık şu an forumda niyazi öpmeye doyamadı yakında spk da onu öper

2. la ne oldi size kayboldiniz yoksa kilçilmi yuttiniz

Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    balıkadam balıkadam şu an forumda Avatarı batık batık şu an forumda niyazi öpmeye doyamadı yakında spk da onu öper
    Ah ah spk spk olaydı da,adam gibi görevini yapaydı.esemin patronu göz göre şirketin içini boşalttı,spk uyudu...sonra da dalga geçer gibi patron size 40 milyon dolandırdı,isterseniz mahkemeye verebilirsiniz dedi...adamın nesi kaldiki...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

balıkadam balıkadam şu an forumda Avatarı batık batık şu an forumda niyazi öpmeye doyamadı yakında spk da onu öper
    Bu hisseyi 8 yıldır takip ederim, en azından diğer dün yazdığım hisselerden daha iyi...arasıra gözaltından çıkış için başvurduk diye haber salar,onun etkisiyle 30,50 kuruş yukarı sonra,bir aşağı yine...ama önceki yazılarımda görebilirsiniz bu adam şirketi için uğraşıyor.eplasın patronu gibi hisseyi nasıl aşağı indirebilirim diye uğraşmıyor.

la ne oldi size kayboldiniz yoksa kilçilmi yuttiniz
    3 ay sonra inşallah kılçıksızzzzzzz ton balıklarını şu an yediğim gibi hepbirlikte şalgama yer içeriz.

Bu arada hiçbirinizi hatırlamıyorum.eski nickim selimtez di,belki tanıyan vardır. Selâmlar

7.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    Cepten bakiyorum yazdiklarin karışık karışık düzensiz yazi şeklinde göründüğü için pek birşey anlamiyorum ama sanırım rehin hisselerden ve bilanço rakamlarindan bahsediyorsun.

Sana açık konuşayım hissenin geçmişi beni çok ilgilendirmiyor ama yıllardır gözaltı pazarında olan şirket halen batmiyorsa bence bu bir başarıdır.

Bu adamları sizin kadar tanımlayabilirim ama Patronun şimdiye kadar elindeki %69 hisseyi kote ettirip bir kaç güzel haberle boşaltmamasi da benim için önemli bir iyi niyet göstergesidir.

Haa bu hisseyi almaya hiç niyetim yoktu ama son gelen haber gerçekten şirket icin çok önemli bir umut ışığı oldu bence ve kesinlikle batsa da beni üzmeyecek bir miktarla giriş yaptım. Nasibimizde varsa ekmek yedirir yoksa da onemli degil. 45 gün içinde herşey belli olur.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Balığın hafızası çok kısadır
    Niyazi balık avlar
    Adam her 3 ayda bir aynı numarayı çekiyor her defasında ağları balıkla doluyor
    Bakınız bu muhterem beyefendi mr NO gıda ve Dardenia yı sizden çaldığı paralarla Dardanel in içini boşaltarak kurdu
    Bu muhterem beyefendi NO gıda ve Dardenia yı dardanel e devretmeyecek
    Sadece biz çok şikayet ettiğimiz icin spk ya numara çekiyor
    Adam 2.60 dan beri hisseyi satıyor
    Ama elinde satamadığı rehinli hisseler var
    Hiç birşey bilmiyorsanız daha önce yazdıklarımı okuyun
    Ama her defasında başka balıklar geliyor ve ben onlara anlatmaktan sıkıldım
    Ey muhterem...
    Sen mr NO ve Dardenia yı elinde kalacak sanma...
    Dardanel yoksa onlarda yok....

Sayfa 85/300 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •