Sayfa 226/300 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon
Arama sonucu : 2396 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Yeni bir hikaye başladı zaten ilk çeyek satışlar 200 milyon ve 63 milyon kar nisan başında 300 kişi daha işe aldı çalışan sayısı 1300 oldu ikinci çeyrek satışlarında daha iyi bir performans bekliyorum. Rekabetin olmadığı mal yetişmediği bir ortamda en yüksek seviyede.yeni yapılan Çanakkale köprüsü ile yeniden değerleme yapılacak arsalarda beklenti oldukça yüksek

Günlük hareketlerin bir önemi yok
    Eplaslardan buralara

2. Dardiciler Survivor'ın ayak tenisi ödülü Dardanel di 😊👍 Dardanel reklam şov devam ediyor. Hissemize yansıması dileğiyle...

Yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Bu hissede değilim ama sabırlı olmanda fayda var çok şanslı bir dönem başladı dardenel için Avrupa’dan çok güçlü gıda talebi var fiyatlarda yüksek
     Alıntı Originally Posted by Yesilyol_32 Yazıyı Oku
    Teşekkürler dostum insallah[IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Melasis sizin gibi kıdemli bir üyenin burada bulunması sayfaya güç katacaktır 😊

Bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bende Dardanelspor hissesi yok sadece çok beğendiğim bir hisse ve görüşlerimi ara sıra paylaşıyorum Hala çok yüksek getiri potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorum iyi kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Bende Dardanelspor hissesi yok sadece çok beğendiğim bir hisse ve görüşlerimi ara sıra paylaşıyorum Hala çok yüksek getiri potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorum iyi kazançlar
    siz kafayımı yediniz gençler ..bu kağıt 9 ay çnce 1 tl .idi ...kağıt 11 kat artmış ne hikayesi okuyosunuz ..yakında 100 de 500 ..100 de 300 bedelliyi dayarlar ..beklersiniz 3 kat 5 kat zararla bir kaç sene...

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Eveeeett :bu hafta hazırlanın değerleme ihracaat artışı ve gözaltı pazarından çıkış ve hissenin olması gereken fiyattt 150 bin...28 yıllık kayıp .....1 mil yar ciro x 10 :10 milyar :ŞUAN 330 MİLYON CİVAR...10 MİLYAR NERE 330 MİLYON TL NERE Yani şuan hisse en az 30 kat aşağıda......2020 yılı dardanel yılı OLACAK EN AZ 3 ay tavan ......30 yıllık tecrübem yatırım tavsiyesi asla değildir.
     Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    sakın hisseni kaptırma kardeş.....azıcık tebessümle mahçubiyetini görmek isterim...ziraa ben hiç fiyat kazançta yanılmadım.senden tek ricam hisseni kaptırma
    şöyle diyelim :şuan şirketin bu fiyatlardan piyasa değeri 335 milyon tl..şirketin cirosu 1 milyar.....yani şirketin gerçek piyasa değeri kabaca ciro x 10 dur ...buda 10 milyar eder.buda şuan hissenin 33 kat aşağıda olduğunu gösterir takriben.
    hayır....demem o ki :eger bir şirketi satın almak isterseniz genelde cirosunun 10 katı gerçek değeridir...
    6 ay sonra görüşecez...hisseni kaptırmaaa...
    Sn. Egecballh1 in Nisan ayında yazdıkları ve şimdiki görüşü 😊

6.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Egecballh1 in Nisan ayında yazdıkları ve şimdiki görüşü

Evet Sn. Egecballh1 nisandan bu yana ne değişti de 33 kat artış beklerken 11 kat fazla buldunuz? Bir açıklama yaparsanız iyi olur. Hepimiz faydalanırız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by nesta17 Yazıyı Oku
    Evet Sn. Egecballh1 nisandan bu yana ne değişti de 33 kat artış beklerken 11 kat fazla buldunuz? Bir açıklama yaparsanız iyi olur. Hepimiz faydalanırız.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    söylediklerim aynen geçerli arkasındayım lakin .....HESAPTA OLMAYAN TEK ŞEY PATRONUN BU KADAR HİSSE DEĞERİNİ YÜKSELTMEYE ÇALIŞMASI YENİ ŞİRKETLER ARAMASI BUDA BÜYÜK BEDELLİ YE GİDECEĞİNİ GÖSTERİYOR...BEDELLİ OLAYI YOKTU ..PLANLARIMDAAA...

8.  Alıntı Originally Posted by nesta17 Yazıyı Oku
    evet sn. Egecballh1 nisandan bu yana ne değişti de 33 kat artış beklerken 11 kat fazla buldunuz? Bir açıklama yaparsanız iyi olur. Hepimiz faydalanırız.

Sent from my iphone using tapatalk
    bedelli olayına giderse ki çook yüksekkk ....uzun süre bekletir.....bekleyen uzun vaadede kazanır önü çook açık bir şirketttt...gerçeekteenn..

Sayfa 226/300 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •