Special Days Image
Sayfa 117/300 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 929 - 936 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Olur da ,biz görür müyüz ?Mesele bu.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. carlislecullen yeni yalanların yokmu şirketle ilgili

3. Sevgili Dostlar.....

Şirketimizin 35. kuruluş yıldönümünde büyük bir kampanya düzenledi....

Migroslarda bütün Dardanel Üürnlerinde %25 indirim yapılıyor.... Bundan başka 25 tl üzeri Ton Balığı satışlarında ise 5 tl migros puan hediye ediliyor....

Yani 40 tl lik ürün aldığınızı varsayarsak 25 tl ye geliyor.....

Bu kampanyanın satışlara olumlu yansıyacağını şirkete nakit girişi sağlayarak kriz döneminde hareket alanı kazandıracağını düşünüyorum. Balık Av yaşağı nedeniyle balık fiyatları hemen yükseldi . Buda konserve balık sektörüne olumlu yansıyacaktır.

Not: Ben kıdemli ekonomist filan değilim. Sadece kendi fikirlerimi yazarım. Kimseye akıl öğretmem. Hakkım değil haddim değil.

Kandiliniz mübarek olsun
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

4. Ramazan ayının yaklaşması nedeniyle gıda ,içecek ve gıda perakende şirketlerinde hareketlenme olabilir....

Dardanelde daha önceki ramazan aylarında böyle bir hareketlenme yaşamıştı...

Bu haftaki Ekonomist Dergisinde de bu yönde bir açıklama var zaten....

Bekliyoruz....

5. Doğru haklısın iftarda ton balığı yemek bizim bir ramazan geleneğidir.

Gıdaların ramazanda yaptığı hareket dard için geçerli değil.

Bu şirkete sadece hareketi fabrika arazisine inşaat ( o da bu krizde zor) ya yabanci yatırımcıya satış ( yabancı da böyle ülkeye ve dardl yonetime güvenip uğraşmaz)
    Yada Önen ailesinin ve yancilaeinin yönetimden ayrılması ( bunlar da altın doğuran balığı bırakmaz) hareket ettirebilir.

Bunlar da olmayacağı için oturun dua edin unutun burdaki yatırıminizi bu süre.

Gerisi fasa fiso. Uçar kacar. Uçan balık gördünüz mı hiç

6.  Alıntı Originally Posted by Dallas Yazıyı Oku
    Doğru haklısın iftarda ton balığı yemek bizim bir ramazan geleneğidir.

Gıdaların ramazanda yaptığı hareket dard için geçerli değil.

Bu şirkete sadece hareketi fabrika arazisine inşaat ( o da bu krizde zor) ya yabanci yatırımcıya satış ( yabancı da böyle ülkeye ve dardl yonetime güvenip uğraşmaz)
    Yada Önen ailesinin ve yancilaeinin yönetimden ayrılması ( bunlar da altın doğuran balığı bırakmaz) hareket ettirebilir.

Bunlar da olmayacağı için oturun dua edin unutun burdaki yatırıminizi bu süre.

Gerisi fasa fiso. Uçar kacar. Uçan balık gördünüz mı hiç
    Cahil cahil konuşmayın yahu.....

Ramazandan önce gıda şirketlerinde hep hareketlenme olur.....

Dardanelde bunlardan birisidir....

Tavan,ramazan,niyazi,üçkağıt.....Bu kadar alışverişe 1 tavan yakışır

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. Ula Niyazi
    Sana yazacağım çok şey var da...
    Yazacağım şeyler Ramazanın uhreviyetine uygun değil.
    Hemide benim orucu sakatlayabilir...
    Neyse bayramdan sonra görüşürüz.
    Hayırlı Ramazanlar...

Sayfa 117/300 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •