Special Days Image
Sayfa 234/300 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Volkan izmir diye biri vardi bayada ilgileniyordu dardlle

2. Bu hafta karantina döneminden yüksek ciro beklentili, ama son zamanlarda durgun kalan hisselerde hareket başladı. (KERVT, ambalaj sektörü, (TIRE, OLMIP, vs.) Önümüzdeki hafta DARDL'in sırası gelmiş olabilir. Bilançoya kadar bu seviyelerde kalması mümkün değil.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

3. Gol olur!....
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4. Nisan başından bu yana ilk kez 20 günlük ortalamaya değdi (hemem hemen). Buradan hareketlenmesi lazım. Ortalamayı aşağı yönlü keserse iyi olmaz.

5. DARDİ'nin suçu yok, borsa düzeltmeye gitti...

Haftaya hareketlenir (inşallah )

6. Sessiz sessiz gel gel yapıyor... Bugün bu davete icabet edip bir miktar ekleme yaptım. Bu hafta bilanço için uygun şartlarda daha iyi bir pozisyon almayı düşünüyorum.

7. Ne yazan kaldı, ne çizen. Yukarıdan anlaşıldığı kadarıyla, Volkan İzmir de ortadan kaybolunca, hisse sahipsiz kalmış.

8. Hisseye bırada mı sahip çıkıyorsunuz. Çok komiksiniz bazan... güldüm koptum hatta...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 234/300 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •