Sayfa 209/300 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259 ... SonSon
Arama sonucu : 2398 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Şu an eşleşme 7,82 TAVAN

2.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Şirket habire haber gönderiyor. Şimdilik etkisi olmadı. Bakalım bugün tabanı kaldırabilecek mi?
    SPK onlarca şirket soluksuz tavana gitti ses yok. Örınar, pega ve Ekiz (bugün de tavan)
    Dardanel satış artmış, borçlar azalmış, arsalar geri alınmış.
    Sabah yazmıştım bugün tabanı kaldırabilir mi diye. Tavana kadar iyi kaldırdı. 😊😊Şirket ses çıkarmayıp tabanlardan toplama yapardı. Ama ucuz işlere bulaşmadan şirketin itibarını korudu. Umarım bunun arkası gelir ve biz yılların Dardanel yatırımcıların yüzünü güldürür ve bir şeylerin değiştiğini herkese inandırır.

3. Haber akışı;

4.05.2020 16:52:20 DARDANEL/MEHMET ÖNEN: ÖZKAYNAĞIMIZIN ARTIYA GEÇECEĞİNİ TAHMİN EDİYORUZ - BLOOMBERG HT

4.05.2020 16:51:29 DARDANEL/MEHMET ÖNEN: BANKALARA DEVRETTİĞİMİZ ARSALARI GERİ ALDIK- BLOOMBERG HT

4.05.2020 16:51:06 DARDANEL/MEHMET ÖNEN: GEÇMİŞTEN GELEN YAPILANDIRILMIŞ BORÇLARI GEÇEN HAFTA TAMAMEN ÖDEDİK- BLOOMBERG HT

4.05.2020 16:50:03 DARDANEL/MEHMET ÖNEN: FAVÖK HEDEFİMİZ % 15, BU YIL İLK 3 AY İTİBARİYLE BUNU YAKALADIK - BLOOMBERG HT

4.05.2020 16:48:57 DARDANEL/MEHMET ÖNEN: GEÇMİŞ SON İKİ AYDA TAMAMEN İÇ PİYASAYA ÇALIŞTIK, İHRACAT SİPARİŞLERİMİZİ MAYIS AYINA ERTELEDİK- BLOOMBERG HT

4.05.2020 16:47:46 DARDANEL/MEHMET ÖNEN: 300 YENİ DEVAMLI ÇALIŞAN İSTİHDAM EDECEĞİZ - BLOOMBERG HT

4. Dardanel/Önen:
    -Satışlarda geçen yıla göre %137'lik artış söz konusu
    - FAVÖK hedefimiz %15, bu yıl ilk 3 ay itibariyle bunu yakaladık
    - Geçmişten gelen yapılandırılmış borçları geçen hafta tamamen ödedik
    - Özkaynağımızın artıya geçeceğini tahmin ediyoruz

Kaynak: Bloomberg HT TV

5.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Volkan tebrik ediyorum.😊 Teknik analiz şu anda sizin söylediğiniz gibi işliyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Teşekkürler, gerçi patron bir gün öne aldı hareketi ama

6. Öncelikle bugün ister haber akışı ister anlık eşleşme paylaşımı ile yorum yapan tüm hissedarlara teşekkür ederim 😊

Çoğumuzun tahmin ettiği gibi artık dardanelin yeni kaptanı oğul Mehmet Önen diye düşünüyorum ki şimdi biraz baktım 2018 yılında 40 yaş altı CEO listesinde 27 yaşında en genç CEO seçilmiş. Yurtdışı eğitimi de alan Mehmet Önen çekirdekten yetişerek babası Niyazi Önen in her zaman yanında bulunmuş.daha yolun başında olduğunu belirterek röportaj bitmiş sanırım.

İşte belki de daha yolun başındayız Dardanel için. Yabancı ortaklık hariç bir hissede olabilecek tüm hikâyeleri barındırıyor diye düşünüyorum. Tüm ortaklara bol kazançlar.😊

7. Arkadaşlar bu arada ben bugün internet üzerinden deneme amaçlı cüzi lotlar alabildim. Ama brüt takasta internetten işlem yapılamaz diyor. 😊 Acaba yanlışlık nerede? Yardımınız için şimdiden teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Öncelikle bugün ister haber akışı ister anlık eşleşme paylaşımı ile yorum yapan tüm hissedarlara teşekkür ederim ��

Çoğumuzun tahmin ettiği gibi artık dardanelin yeni kaptanı oğul Mehmet Önen diye düşünüyorum ki şimdi biraz baktım 2018 yılında 40 yaş altı CEO listesinde 27 yaşında en genç CEO seçilmiş. Yurtdışı eğitimi de alan Mehmet Önen çekirdekten yetişerek babası Niyazi Önen in her zaman yanında bulunmuş.daha yolun başında olduğunu belirterek röportaj bitmiş sanırım.

İşte belki de daha yolun başındayız Dardanel için. Yabancı ortaklık hariç bir hissede olabilecek tüm hikâyeleri barındırıyor diye düşünüyorum. Tüm ortaklara bol kazançlar.��

Dediklerinize katılıyorum. Baba Niyazi Bey 90 lı yıllarda gerçekten Çanakkale de süper bir iş adamıydı. Kendisi de söylemiş zaten bence bazı gereksiz yatırımlar,gereksiz harcamalar,kriz vb. nedenlerle yaklaşık 20 yıldır zor günler geçirdi fabrika. Ama geçen yıldan bu yana bir kabuk değiştirme sezinliyorum. Fabrika arazileri gerçekten çok değerli.Oğul Mehmet Önen in işe el attığı belli oluyor.Bu kriz döneminde bile işçi alımının devam ettiğini ,işlerin iyi olduğunu duymaktayım.Fabrikayı ileride taşıma durumu var, şu an büyük yatırım yapılan Ezine OSGB ye. Ve mevcut fabrika arazisi işler biraz düzelince inanılmaz değerlere gelebilecek bir yerde.

Sayfa 209/300 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •