Sayfa 178/299 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2391 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Tavanda eşleşiyor alıcılı

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Tavanda eşleşiyor alıcılı

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok teşekkürler sn. Volkan.

Yatırım tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Sn. Volkan bu da çok güzel haber değil mi hissedarlar için. Keşke Kap tada çoğu şirketin yaptığı gibi covid 19 ile ilgili bu güzel gelişmeleri aciklasalar. Böylece şirkete olan ilgi daha da artar diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Volkan bu da çok güzel haber değil mi hissedarlar için. Keşke Kap tada çoğu şirketin yaptığı gibi covid 19 ile ilgili bu güzel gelişmeleri aciklasalar. Böylece şirkete olan ilgi daha da artar diye düşünüyorum.

Tabiki oldukça olumlu bir haber, 2020 yılı 1 milyar ciro hedefini yakalamasında hatta üzerinde çıkmasında oldukça etkili olacak bir gelişme. bu gelişmelerden sonra muhtemelen 2020 yılı için öngörülen rakamın üzerine çıkılarak yaklaışk 1,2-1,3 m gibi bir ciro ile karşılaşılabileceğini düşünüyorum.

5. T.eşleşme: 6,69
    eşleşme miktarı: 102054
    eşleşmede kalan: - 26139

6.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Tabiki oldukça olumlu bir haber, 2020 yılı 1 milyar ciro hedefini yakalamasında hatta üzerinde çıkmasında oldukça etkili olacak bir gelişme. bu gelişmelerden sonra muhtemelen 2020 yılı için öngörülen rakamın üzerine çıkılarak yaklaışk 1,2-1,3 m gibi bir ciro ile karşılaşılabileceğini düşünüyorum.
    Sn. Volkan , inanır mısınız siz bu olumlu haberi gonderdikten sonra benim de aklıma yaklaşık 1,2 milyar TL ciro olabileceği aklıma geldi.😊

Ben şöyle biliyorum : şirketin piyasa değeri yaptığı ciro kadar olabilir diye. Bu şartlarda dardanelin fiyatı kaç TL olabilir?

7.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Volkan , inanır mısınız siz bu olumlu haberi gonderdikten sonra benim de aklıma yaklaşık 1,2 milyar TL ciro olabileceği aklıma geldi.��

Ben şöyle biliyorum : şirketin piyasa değeri yaptığı ciro kadar olabilir diye. Bu şartlarda dardanelin fiyatı kaç TL olabilir?

Piyasa değerinin yıllık ciro kadar olması bu doğru bir bakış açısı değil,yıllık cironun çok altında da çok üzerindede olabilir piyasa değeri. Şirketin değerini belirleyen birçok dinamik var öncelikle 2 bilanço görmek gerektiğini düşünüyorum şirketin ederi hakkında daha net bir fikre ulaşabilmek için. benim daha önce paylaştıklarım tamamen tekniğe dayalı paylaşımlardı. Son dönemlerdeki haber akışlarına baktığımda şu anki fiyatların ucuz olduğunu düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Piyasa değerinin yıllık ciro kadar olması bu doğru bir bakış açısı değil,yıllık cironun çok altında da çok üzerindede olabilir piyasa değeri. Şirketin değerini belirleyen birçok dinamik var öncelikle 2 bilanço görmek gerektiğini düşünüyorum şirketin ederi hakkında daha net bir fikre ulaşabilmek için. benim daha önce paylaştıklarım tamamen tekniğe dayalı paylaşımlardı. Son dönemlerdeki haber akışlarına baktığımda şu anki fiyatların ucuz olduğunu düşünüyorum.
    Anladım sn Volkan. Paylaşımlara devam edelim lütfen. Şimdiden çok teşekkürler 😊

Sayfa 178/299 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •