Sayfa 265/300 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Patronumuz bgc partner menkul kıymetlerı klullanıyor 89.000 lot alın yapmıs(79bın kap 10 belkı baskası) onumuzdeki günlerde lazım olur
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Ben sana teee 60 hareketınden once demıstım 34 lerde rta dan adam olmaz diye:D
    Evet, demiştin; ama kıskanıyorsun sanmıştım

Eski defterleri karıştırma. Sen ilk yükseliş durduğunda da benzer şeyler söylemiştin, ama üstüne iki kattan fazla pirim yaptı

Bozuk saat bile günde iki defa doğru zamanı gösterir.

Daha son sözümüzü söylemedik

Bu arada Carrefoour SA'da seni dinledim, ama sabredemedim. Onu da itiraf edeyim.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    ona bakarsan bende sabredemedım 7.5 aldım 18 den sattım :D allah var bu dardenalden umutluyum. diger gözümde eplasda eplasın patronun blok satıs yaptıgı isimler borsanın mandrakelerı şuan değil ama ilerde yani bu sene dardenal ve eplas konusulur. merko grubu eplasda :D
    Namık Kemal

4. Dostum patron 30₺’dan yaptığı çağrıyı 500 bin lotu geri almadan bu kağıdın gitmesine izin vermeyecek.Biz sonuna kadar buradayız.
    Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    pATRON GÜZEL KONUŞTU. %40 CİRO BÜYÜMESİ GÜZEL BİR İLK CEYREK BÜYÜMESİ DEMEKTİR
    Namık Kemal

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Patronumuz bgc partner menkul kıymetlerı klullanıyor 89.000 lot alın yapmıs(79bın kap 10 belkı baskası) onumuzdeki günlerde lazım olur

01 ŞUBAT-25 ŞUBAT 2021 ARASI TAKAS

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Kap haberlerinde toplan alınan 79bin.
    Namık Kemal

8. milliyetMENÜ
    SKORER
    PEMBENAR
    CADDE
    YAZARLAR

Dardanel otomatik sisteme geçiyor
    Geçtiğimiz günlerde Dardanel'in ton balığı fabrikasında elle paketleme yapıldığını gösteren video sosyal medyada konuşulmuştu. Dardanel İcra Kurulu Başkanı Mehmet Önen ile gelen tepkiler sonrası bu üretim bandında bir değişikliğe gidilip gidilmeyeceğinden şirketin yeni yatırımlarına kadar birçok konuyu konuştuk. Çıplak elle dokunmanın yakın zamanda artık olmayacağını belirten Önen "Görüntülerdeki poşet üretimimiz toplam cironun binde 5'i kadar. Yüzde 1'i dahi değil. Çok küçük bir kısım. Otomatik sisteme geçiş için değişim başladı. Muhtemelen önümüzdeki ay devreye alacağız." dedi. Önen ayrıca Yunanistan'daki bir firma ile satın alma görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, "Satışı kısa zamanda sonuçlandırmayı planlıyoruz. Oradaki firma ve bankalarla görüşmelerimiz sürüyor. Çünkü alacağımız firmanın belirli bir banka borcu mevcut. Kısacası banka borçlarından şirketi temizleyip öyle alacağız. Yoksa satış gerçekleşmez." ifadelerini kullandı.

Sayfa 265/300 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •