Sayfa 225/300 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Merhaba,

Yanlışlıkla iletimi bu sayfaya yazdım, o yüzden düzelttim. Özür diliyorum.

İyi bir gün diliyorum.

Saygılarımla,

2.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Yanlışlıkla iletimi bu sayfaya yazdım, o yüzden düzelttim. Özür diliyorum.

İyi bir gün diliyorum.

Saygılarımla,
    Ercan abim Merhaba
    Seni bu sayfada gördüğüme sevindim
    Bundan sonra beraberiz demek ki

3. Kanal direncine geldi. Kırar mı acaba?

Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Kanal direncine geldi. Kırar mı acaba?

Sn. Amateur aslında şu an teknik olarak ne durumdayız bilmiyorum. Biraz açabilir misiniz?

Kırma derken aşağı mı yoksa yukarı mı?

Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Normal olarak hisseler dirençlerde zorlanır. Bazen geçemez ve geri döner, sonra tekrar deneyebilir. Bazen de yukarı doğru kırar ve yeni bir hikaye başlar. Bu yükselme yüksek hacimle de desteklenirse, tadından yenmez.

Şu an böyle bir durum olmadığını düşünüyorum Muhtemelen buralarda biraz dinlenecek.

6.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Normal olarak hisseler dirençlerde zorlanır. Bazen geçemez ve geri döner, sonra tekrar deneyebilir. Bazen de yukarı doğru kırar ve yeni bir hikaye başlar. Bu yükselme yüksek hacimle de desteklenirse, tadından yenmez.

Şu an böyle bir durum olmadığını düşünüyorum Muhtemelen buralarda biraz dinlenecek.
    Yeni bir hikaye başladı zaten ilk çeyek satışlar 200 milyon ve 63 milyon kar nisan başında 300 kişi daha işe aldı çalışan sayısı 1300 oldu ikinci çeyrek satışlarında daha iyi bir performans bekliyorum. Rekabetin olmadığı mal yetişmediği bir ortamda en yüksek seviyede.yeni yapılan Çanakkale köprüsü ile yeniden değerleme yapılacak arsalarda beklenti oldukça yüksek

Günlük hareketlerin bir önemi yok

7.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Normal olarak hisseler dirençlerde zorlanır. Bazen geçemez ve geri döner, sonra tekrar deneyebilir. Bazen de yukarı doğru kırar ve yeni bir hikaye başlar. Bu yükselme yüksek hacimle de desteklenirse, tadından yenmez.

Anladım sn. Amateur, çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için 😊 şu an brüt takas da olduğumuz için yüksek hacimler biraz zor olabilir mi acaba?

8.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Yeni bir hikaye başladı zaten ilk çeyek satışlar 200 milyon ve 63 milyon kar nisan başında 300 kişi daha işe aldı çalışan sayısı 1300 oldu ikinci çeyrek satışlarında daha iyi bir performans bekliyorum. Rekabetin olmadığı mal yetişmediği bir ortamda en yüksek seviyede.yeni yapılan Çanakkale köprüsü ile yeniden değerleme yapılacak arsalarda beklenti oldukça yüksek

Günlük hareketlerin bir önemi yok
    Sn. Melasis sizin gibi kıdemli bir üyenin burada bulunması sayfaya güç katacaktır 😊

Bilgi ve tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Sayfa 225/300 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •