Sayfa 241/300 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. bu nedir gerçekten öğrenen var mı ? net karı değiştiren en önemli kalem ve açıklama yok maalesef
    'Faaliyetle İlgili Diğer Gelirler 50.990.763TL(Ocak-Haziran) 49.861.967TL(Nisan-Haziran)' gelirlerin detayları nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by kızıl ejder Yazıyı Oku
    Şirketimizin 27 08 2020 tarihli yönetim kurulu toplantısında;

Halihazırda devam ettiğimiz Yunanistan'da dondurulmuş deniz ürünleri pazarında faaliyet gösteren şirketin hisse senetlerinin satın alınmasına yönelik görüşme ve çalışmalarımız ile ilgili olarak yerinde inceleme, araştırma ve tespitlerde bulunmak üzere şirketimizin üst seviye yetkililerinin Yunanistan makamlarından özel izin alarak önümüzdeki hafta Yunanistan'a seyahatlerine kararı alınmıştır.
    Haber demek can demektir
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Scakmak Yazıyı Oku
    bu nedir gerçekten öğrenen var mı ? net karı değiştiren en önemli kalem ve açıklama yok maalesef
    'Faaliyetle İlgili Diğer Gelirler 50.990.763TL(Ocak-Haziran) 49.861.967TL(Nisan-Haziran)' gelirlerin detayları nedir?
    Açıklama yok ki, nerden öğreneceğiz? Tahminim varsa kira gelirleri, devletten teşvik olarak alınan yardımlar vs. dir. Pandemi döneminde çok teşvik vardı, hâlâ var biliyorsun. Ama katılıyorum, miktar büyük. Neyse, üzümü yiyelim, bağını sormayalım
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Scakmak Yazıyı Oku
    bu nedir gerçekten öğrenen var mı ? net karı değiştiren en önemli kalem ve açıklama yok maalesef
    Borc yapilandirmasi olabilir. Yüksek faizli borcu düşük faizle yapılandırdığı zaman aradaki faiz i gelir olarak göstermiş olabilir.

Bir yerde okumuştum daha önce bu sekilde yapmış bu sirket.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Frigo-Pak uçtu gitti.Bölündü yine tavan, Dardanelin fazlası var eksiği yok. Tahta sahipleri neyi bekliyor anlamış değilim😡😡

6. Şirketimizin 09.09.2020 tarihli yönetim kurulu toplantısında;

Şirketimizin gerek kendi ürünlerinin gerekse de muhtemel satın alınacak Yunan Şirketinin ürünlerinin Yunanistan ve Avrupa Pazarında satış ve dağıtımının yapılması, Yunan şirketinin muhtemel satın alınması sırasında gerekecek işlemlerde kullanılması amacı ile şirketimizin dünya şirketi olma yolunda atılan ilk adım olarak % 100 oranda hisseleri şirketimize ait 500.000 Euro ödenmiş sermaye tutarı ile Yunanistan'da yerleşik olacak '' Dardanel Greece S.A.'' ünvanı ile şirket kurulması kararı alınmıştır.

7. Şirketimizin 09.09.2020 tarihli yönetim kurulu toplantısında;

Şirketimizin gerek kendi ürünlerinin gerekse de muhtemel satın alınacak Yunan Şirketinin ürünlerinin Yunanistan ve Avrupa Pazarında satış ve dağıtımının yapılması, Yunan şirketinin muhtemel satın alınması sırasında gerekecek işlemlerde kullanılması amacı ile şirketimizin dünya şirketi olma yolunda atılan ilk adım olarak % 100 oranda hisseleri şirketimize ait 500.000 Euro ödenmiş sermaye tutarı ile Yunanistan'da yerleşik olacak '' Dardanel Greece S.A.'' ünvanı ile şirket kurulması kararı alınmıştır. güzel formül parayı yurtdısına aktarma yolu mekar ettigim tl mi cıkartacaklar bu yuananistana genelde tl çıkartıp türkiye doların çıkması için mi kulanacaklar yatırım tavsiyesi degildir

8. Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    16.09.2020
    İlgili İşlem
    Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    85.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    250.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni)
    31.12.2024
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No
    8

Sayfa 241/300 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •